Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Mbresëlënëse! Ja lepuri më gjigant në botë!

prej Wed 3 Apr 2013 - 18:31
Mbresëlënëse! Ja lepuri më gjigant në botë! LepuriLepuri që shikoni në foto është lepuri më I madh në botë. Ai është katër vjec dhe pronarët e tij thonë se fillimisht nuk e dinin që ai do të rritej kaq shumë. Por me kalimin e kohës atat panë se nuk ishte një lepur I zakonshëm dhe për këtë e cuan për ta certifikuar si lepuri më I madh në botë.
Ndërsa anë marrë edhe rekordin Guiness, ata thonë se nuk është aq e thjeshtë për ta mbajtur lepurin gjigant. Për ta ushqyer ata harxhojnë rreth 50 euro në javë./alb-observer.com/
Mbresëlënëse! Ja lepuri më gjigant në botë! Lepuri1


Mbresëlënëse! Ja lepuri më gjigant në botë! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Mbresëlënëse! Ja lepuri më gjigant në botë!

prej Wed 3 Apr 2013 - 20:06
stern sa i madh qenka
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi