Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Shkuan për peshk, por peshkuan skeletin e një qenie të çuditshme!

prej Sat 6 Apr 2013 - 1:15
Shkuan për peshk, por peshkuan skeletin e një qenie të çuditshme! Skelet-300x195Një peshkatar kinez peshkoi gabimisht skeletin e një qenie misterioze ujore!
Skeleti ka një gjatësi prej 3.5 m dhe përbëhet nga 153 kocka. Koka dhe “krahët” ngjajnë me ato të dragoit, kështu besojnë peshkatarët.
Skeleti u peshkua më 28 prill dhe menjëherë televizioni kinez filmoi pamje nga ky peshim kaq i çuditshëm.
Ndërkohë pritet raporti përfundimtar i ekspertëve të cilët duhet të përcaktojnë prejardhjen dhe llojin e këtij skeleti të çuditshëm./alb-observer.com/
Për më shumë në videon në vijim:


Shkuan për peshk, por peshkuan skeletin e një qenie të çuditshme! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi