Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Grabisin 84 vjecaren duke e lidhur me natriban, arrestohen pesë shqiptarët

prej Tue 9 Apr 2013 - 20:49
Grabisin 84 vjecaren duke e lidhur me natriban, arrestohen pesë shqiptarët Sendet-e-sekuestruara-300x165Pesë shqiptarë të cilët 3 ditë më parë kishin kryer një grabitje në Toskana të Italisë, kanë rënë në prangat e policisë. Burimet zyrtare bëjnë me dije se shqiptarët, tre prej të cilëve kishin hyrë si turistë në shtein fqinj, kishin grabitur një vilë në Nocera Umbra ndërsa kishin lidhur zonjën e shtëpisë, një grua të moshuar 84 vjec.
Atat u pikasën nga një agjent policie kur u larguan me shpejtësi me një makinë nga vila ndërsa pas alarmit të dhënë dy prej tyre u kapën brenda pak kohësh ndërsa tre të tjerët janë arrestuar në Firence ku po qëndronin në një bujtinë.


Në cilësinë e provave materiale janë kapur një shumë e konsiderueshme eurosh si dhe bizhuteri dhe sende të tjera me vlerë./alb-observer.com/


Grabisin 84 vjecaren duke e lidhur me natriban, arrestohen pesë shqiptarët Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi