Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sat 11 Dec 2010 - 1:06
C'qendrim mbani ju ndaj ketij fenomeni.......Mendoni qe ata duhen pranuar ne shoqeri, apo duhet te trajtohen ndryshe nga njerezit e tjere.....
Si do te silleshit ju ndaj nje homoseksuali...... Rolling Eyes


A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Agnesa
Agnesa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1536
<b>Hobi</b> Hobi : Shetitjet, ne ditet me shi!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne shoqerine tuaj!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/12/2010

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sat 1 Jan 2011 - 12:19
Sipas shume studimesh mendohet se homoseksualet lindin te tille dhe nuk behen. Mendohet se ata lindin si pasoje e nje mutacioni (gabimi) kromozomik, si pasoje e kesaj ata kane tre kromozome qe percaktojne gjinine e tyre dhe jo dy kromozome sic ka nje njeri normal. Per njeriun normal kromozomet qe percaktojne gjinine te ciles i perket jane dy, XX per femrat dhe XY per meshkujt, ndersa homoseksualet kane tre kromozome, XXY per meshkujt me tipare femrash dhe XYY per femrat me tipare meshkujsh.
Mendoj se nese te gjithe ne do mendonim se homoseksualet jane te lindur mbase ata do ishin me te pranishem dhe me te respektueshem ne shoqerine tone, por nje pjese prej nesh mendojne se ta nuk lindin, por te tille behen, kjo ben qe jo vetem mos te pranohen ne shoqeri, por njekohesisht edhe te perbuzen, gjithesesi te tilla gjera kane egzistuar qe ne kohe shume te hereshme, por nuk kane qene kaq publike sa sot, pavaresisht nese i pranojme apo jo, ata thjesht egzistojne mes nesh, dhe per kete askush nuk mud te beje asgje. Shoqeria njerezore eshte e madhe dhe brenda saj ka shumllojshmeri, por une nuk do te doja te kisha afer nje njeri te tille, aq me teper ne shoqerine time!


Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate...
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sat 1 Jan 2011 - 19:39
njerez si te gjithe me ndryshime hormonesh qe ne smund te arrijme ti kuptojme


A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21427
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sun 2 Jan 2011 - 4:22
Message reputation : 0% (1 vote)
Sa per studimin e theksuar me larte kam per te thene se njeriu lind si femij dhe pastaj behet burre...

Pra ai lloj studimi del menjehere OFF ndaj kesaj ceshtjeje...

Eshte llogjika qe e bene njeriun-njeri (kur eshte e mire) dhe njeriun-kafshe (kur eshte e keqe)...
Pra, njeriu-kafshe nuk mund te themi se lind si kafshe!

Homoseksualet jane pasqyra e te cmendurit...


A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? 6ds9w0
Kristiina
Kristiina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 5449
<b>Hobi</b> Hobi : Noti...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : GRECCE
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/01/2010

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sat 19 Mar 2011 - 20:25
i pranojme si jo . A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? Biggrin

si ka mundesi qe homoseksualat femra jane te mirepritura nga "burrat" nderkohe qe homoseksualat meshkuj shihen me perbuzje?
po femrat si i shohin?!
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21427
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sun 20 Mar 2011 - 11:15
Kundër.


A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? 6ds9w0
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sun 20 Mar 2011 - 12:48
intimiteti i cdo kujt sme hyn ne pune mu apo ska pse ndikon ne zgjedhjen e shoqerise qe bej...


A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Tue 22 Mar 2011 - 21:12
nuki pranoj me deshir sepse asgjo sme lidh me ataavatar
Albanian
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 5
<b>Hobi</b> Hobi : sport
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : italy
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/04/2011

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Mon 4 Apr 2011 - 23:06
jo
Arbnor
Arbnor
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 218
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Diku...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/03/2011

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Fri 8 Apr 2011 - 16:15
Jo.Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Fri 8 Apr 2011 - 16:16
pse jo ata qe nuk i pranojne nuk mund te arsyetojn qarte
Arbnor
Arbnor
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 218
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Diku...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/03/2011

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Fri 8 Apr 2011 - 16:24
Mendoj se nuk do arsyetim Ina, perderisa nuk eshte normale homoseksualiteti.Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Fri 8 Apr 2011 - 16:26
Arbnor shkruajti:Mendoj se nuk do arsyetim Ina, perderisa nuk eshte normale homoseksualiteti.
Normale mbase nuk eshte po ja qe po perhapet shume edhe detyrimisht do i pranojme thash jo te bejm edhe shok te ngushte :drunken:
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Mon 2 May 2011 - 14:03
Kush jemi ne per te pranuar apo mohuar njerezit? Sepse nese nuk e keni harruar, behet fjale per njerez e jo per ndonje lloj kafshe ekzotike te modes.


A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Mon 2 May 2011 - 14:05
Jo
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Mon 9 May 2011 - 0:17
Pse more cte keqe ka ......njerez nuk jan edhe ata,,,,,,,,sa inat i kam racistat A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? 496935
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21427
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Mon 9 May 2011 - 10:28
Ina shkruajti:Pse more cte keqe ka ......njerez nuk jan edhe ata,,,,,,,,sa inat i kam racistat A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? 496935

''Homoseksualët'' nuk janë ''Racë'' por ''njerëz pa llogjikë''.

_____

JO.


A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? 6ds9w0
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sun 15 May 2011 - 11:20
Do i pranoja gjithmon me ate bindjen qe te i bej te urrejn ate qe bejn e kam parasyshe se eshte shume e veshtire, asgje nuk eshte e pamundur
Xhoni_bravo
Xhoni_bravo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 59
<b>Postime</b> Postime : 3476
<b>Hobi</b> Hobi : SPORTI
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/02/2011

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sun 15 May 2011 - 11:25
une i urrej ne maximum i kam alergji jam i dhunshem ndaj tyre si afroj fareavatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sun 15 May 2011 - 13:39
...Nuk Jam as Pro,As Kunder tyre ,Njeriu eshte i lire te zgjedh orentimine ti Seksual dhe kjo gje mua nuk me perket ta gjykoj ose ta miratoj.... Persona te till ne Shoqerin Do i t'rajtoja ashtu siq e meritojn!
Nita
Nita
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 1124
<b>Hobi</b> Hobi : none
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : USA
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sun 15 May 2011 - 13:43
Patjeter kam te tille jane me keq se vajzat :)
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sun 15 May 2011 - 14:27
Xhoni_bravo shkruajti:une i urrej ne maximum i kam alergji jam i dhunshem ndaj tyre si afroj fare
po ti i dhunshem je ne pergjithesi more jo vetem me ata.......... A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? 45550
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sun 15 May 2011 - 14:28
Luan_Valikardi shkruajti:
Ina shkruajti:Pse more cte keqe ka ......njerez nuk jan edhe ata,,,,,,,,sa inat i kam racistat A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? 496935

''Homoseksualët'' nuk janë ''Racë'' por ''njerëz pa llogjikë''.

_____

JO.
Luan me vjen keq ajo nuk eshte rac e nuk jan pa llogjik ,jane njerez te semure ,,kuptojeni ju lutem :drunken:
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sun 15 May 2011 - 14:34
kam ne shoqeri te till e jan nga njerezit me optimist e gjallerues ne krahasim me nje (normal) mund te them...


A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Nita
Nita
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 1124
<b>Hobi</b> Hobi : none
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : USA
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Mon 16 May 2011 - 0:04
Ina shkruajti:
Luan_Valikardi shkruajti:
Ina shkruajti:Pse more cte keqe ka ......njerez nuk jan edhe ata,,,,,,,,sa inat i kam racistat A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? 496935

''Homoseksualët'' nuk janë ''Racë'' por ''njerëz pa llogjikë''.

_____

JO.
Luan me vjen keq ajo nuk eshte rac e nuk jan pa llogjik ,jane njerez te semure ,,kuptojeni ju lutem :drunken:

Me vjen keq te them se e keni te dy gabim , nuk jane as race, as njerez pa logjik, as te semur, jane thjesht vec njerez me preferenca ndryshe nga ato tonat , nuk eshte faji i tyre , te tille kane linde , e njejta nene natyre qe na ka bere ne ka bere dhe ato :)
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Mon 16 May 2011 - 0:07
Jo
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21427
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Mon 16 May 2011 - 0:19
Nita shkruajti:
Ina shkruajti:
Luan_Valikardi shkruajti:
Ina shkruajti:Pse more cte keqe ka ......njerez nuk jan edhe ata,,,,,,,,sa inat i kam racistat A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? 496935

''Homoseksualët'' nuk janë ''Racë'' por ''njerëz pa llogjikë''.

_____

JO.
Luan me vjen keq ajo nuk eshte rac e nuk jan pa llogjik ,jane njerez te semure ,,kuptojeni ju lutem :drunken:

Me vjen keq te them se e keni te dy gabim , nuk jane as race, as njerez pa logjik, as te semur, jane thjesht vec njerez me preferenca ndryshe nga ato tonat , nuk eshte faji i tyre , te tille kane linde , e njejta nene natyre qe na ka bere ne ka bere dhe ato :)

E ke gabim Nita, asnjë nuk lind i zgjuar por bëhet i zgjuar.
Asnjë nuk lind trim por bëhet trim.

Ata ''lloj'' njerëzish as rastësia e rastësisë në botë nuk i zë që të kenë lindur si të atillë.
Janë me të meta mendore.
Problem matematikor 1+1=2 .


A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? 6ds9w0
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21427
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Mon 16 May 2011 - 0:23
Luan_Valikardi shkruajti:Sa per studimin e theksuar me larte kam per te thene se njeriu lind si femij dhe pastaj behet burre...

Pra ai lloj studimi del menjehere OFF ndaj kesaj ceshtjeje...

Eshte llogjika qe e bene njeriun-njeri (kur eshte e mire) dhe njeriun-kafshe (kur eshte e keqe)...
Pra, njeriu-kafshe nuk mund te themi se lind si kafshe!

Homoseksualet jane pasqyra e te cmendurit...

Ina, këtu e citoj pikërisht sepse kushtuam të njëjtin mendim, të çmëndur / të sëmurë, e njëjta gjë është...


A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? 6ds9w0
Nita
Nita
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 1124
<b>Hobi</b> Hobi : none
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : USA
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Mon 16 May 2011 - 2:23
Ateher sipas jush cfare duhet bere ?
Mesa di une paragjykimi eshte vesi me i keq i njeriut .
Sic thate dhe ju , njeriu nuk lind i mencur por behet i tille etj etj
Por mos harro se trimat nuk behen por lindin te tille , disa gjera vijne bashk me ne kete bote :)
Njeriu mendon se ka zbuluar shkencen por nuk kane zbuluar ende asgje ,
Bota perfekte sic deshironi ju ku gjinit ndjekin ligjin e natyres , eshte shkaterruar mijera vjet me pare ndonjeher mendoj se nuk ka ekzistuar kurre :)
Dmth homoseksualiteti ka qene pjese e shoqeris por kane qene njerzit dhe morali qe si kane pranuar si te tille :)
Xhoni_bravo
Xhoni_bravo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 59
<b>Postime</b> Postime : 3476
<b>Hobi</b> Hobi : SPORTI
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/02/2011

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Mon 16 May 2011 - 12:04
Ina shkruajti:
Xhoni_bravo shkruajti:une i urrej ne maximum i kam alergji jam i dhunshem ndaj tyre si afroj fare
po ti i dhunshem je ne pergjithesi more jo vetem me ata.......... A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? 45550

inaaaaaaaaa ti ha syte ok afroAnonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Mon 16 May 2011 - 12:33
po pa problem ,,,,,,,,,,,po munde dot Xhono ajde te mi hash syte
Xhoni_bravo
Xhoni_bravo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 59
<b>Postime</b> Postime : 3476
<b>Hobi</b> Hobi : SPORTI
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/02/2011

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Mon 16 May 2011 - 12:35
po mire po me le takim ti si skifter direkte tek syte do te leshohem A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? 113209097Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Mon 16 May 2011 - 12:36
ok e leme keshtu atehere
Xhoni_bravo
Xhoni_bravo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 59
<b>Postime</b> Postime : 3476
<b>Hobi</b> Hobi : SPORTI
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/02/2011

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Mon 16 May 2011 - 12:36
ok spo daal nga tema sme pelqejne homoseksualet afroAnonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Mon 16 May 2011 - 12:44
mua jo se me pelqejn po ,nuk mund te them qe si pranoj
Xhoni_bravo
Xhoni_bravo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 59
<b>Postime</b> Postime : 3476
<b>Hobi</b> Hobi : SPORTI
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/02/2011

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Mon 16 May 2011 - 12:49
bravo ina se fillova te dyshoja mos i prano se jan njerez te semur BumAnonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Mon 16 May 2011 - 12:54
uaaaaaaaaa ..po gjynah moe njerez e ata
Xhoni_bravo
Xhoni_bravo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 59
<b>Postime</b> Postime : 3476
<b>Hobi</b> Hobi : SPORTI
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/02/2011

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Mon 16 May 2011 - 12:56
ku ka gjyanah per ata aman se greqia ka shume se ke iden sa i urrej me ka futur doren njeri ne greqi ne loforo sigru po shkoj per sintagma ne atobus me iku truri ja dhashe nje shkelme aman i urrej ina A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? 113209097Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Mon 16 May 2011 - 12:59
pse more ata jan njerezit me llogjik shume te zgjeruar ,,rralle gjen te tille sot...i pranoj
Xhoni_bravo
Xhoni_bravo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 59
<b>Postime</b> Postime : 3476
<b>Hobi</b> Hobi : SPORTI
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/02/2011

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Mon 16 May 2011 - 13:03
ina pranoj zemer mos mi sill ne tavolin as ne shtepi ok A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? 45550 A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? 113209097Sponsored content

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi