Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sat 11 Dec 2010 - 1:06
First topic message reminder :

C'qendrim mbani ju ndaj ketij fenomeni.......Mendoni qe ata duhen pranuar ne shoqeri, apo duhet te trajtohen ndryshe nga njerezit e tjere.....
Si do te silleshit ju ndaj nje homoseksuali...... Rolling Eyes


A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM

Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sat 31 Dec 2011 - 16:17
Kete e kemi degjuar tashme e nga njerez qe mbahen per "normale" e ska shume kohe qe ndodhi ne nje show e jo me fantazira qe shpikin kundrejt homove vetem se nuk pelqehen e shikohen si njerez te semure mendore..aman per koken tende Albo se na cudite tash A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 4 169333 afro


A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sat 31 Dec 2011 - 16:28
Artemis shkruajti:Kete e kemi degjuar tashme e nga njerez qe mbahen per "normale" e ska shume kohe qe ndodhi ne nje show e jo me fantazira qe shpikin kundrejt homove vetem se nuk pelqehen e shikohen si njerez te semure mendore..aman per koken tende Albo se na cudite tash A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 4 169333 A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 4 498774
Kerko ne google edhe do ta gjesh!!Ngjarja ndodhi ne Gjermani edhe autori u denua me 25 vit heqje lirie,edhe nuk kam as faj qe nuk e dini ,edhe as fantazi per shpikje.

Mos kundershto ne dicka qe e dini edhe ju qe do dilni bosh.

Tungjatjeta
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sat 31 Dec 2011 - 16:37
Albo shkruajti:
Artemis shkruajti:Kete e kemi degjuar tashme e nga njerez qe mbahen per "normale" e ska shume kohe qe ndodhi ne nje show e jo me fantazira qe shpikin kundrejt homove vetem se nuk pelqehen e shikohen si njerez te semure mendore..aman per koken tende Albo se na cudite tash A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 4 169333 A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 4 498774
Kerko ne google edhe do ta gjesh!!Ngjarja ndodhi ne Gjermani edhe autori u denua me 25 vit heqje lirie,edhe nuk kam as faj qe nuk e dini ,edhe as fantazi per shpikje.

Mos kundershto ne dicka qe e dini edhe ju qe do dilni bosh.

Tungjatjeta

Ndoshta eshte e vertet nuk them te kunderten por e shikoj se doni te kapeni diku per ti shpetuar pozites sesa si dicka qe vertet duhet ven ne pah....edhe ka ndodh e cdo te thoni me kete mos valle kjo gje ska ndodhur nga njerez qe quhen "normal" se une kam degjuar e lexuar te kunderten e kesaj,madje sjane te pakte ata "normalet" qe e kane bere kete..mbrem u degjua se njera e vrau burrin se i kish perdhunu gocen dhe e kish fut ne frigorifer ate,nje dite tjeter dikush kish masakruar gruan se deshte te ndiqte shkollen e larte ajo e ai e vret dhe e ruan ne frigorifer dhe e hante cdo dite duke e gatuar ate hahahah...pff ma shpifi flower ,prandaj mos thoni e akuzoni homot se nese nder keta nje gje te till e ka bere nje cift nder normalet e kan bere ate masakrim me shumice keshtu qe mos kerkoni te kapeni kot ne dicka qe edhe s'qendron edhe smund te jesh kaq i prere..


A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sat 31 Dec 2011 - 16:41
Te jesh i prere do te thoje qe e shikon te pamundur ne pranine tende si shok,apo shoqe.

Po ta them edhe njehere qe ne shoqeri te mirfillte ka vend familja me grua e femije,edhe prinder.

Kur ata behen pjese e shoqerise,edhe si liberal une qe i kam ne nje darke,apo ceremoni ne prani te femijve edhe ata te puthen si mendoni???

Mos bej pallavra koti,sepse e di shume mire qe je bosh,edhe madje kot,edhe perpiqesh duke me marr oren mua ne shkrime drejt jush.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sat 31 Dec 2011 - 16:48
Per kete une Albo nuk do fajesoja homot por them se keta jane nje grup individesh me mendje te semure qofte ata homo apo normalet nese bejne dicka te till...madje do i quaja sxizofreni e jo te ngaterroj qellimisht se ashtu me konvenon mua nje grup njerezish si ne kete rast homot...Ok u kuptuam profesor...hajt klm se dite feste sot e sduhet ta prishim adetin...te grindemi Rolling Eyes se s'na shkon ter viti mbare pastaj A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 4 721253 ,per ju e kam por beni mbrapsht e tregoni respekt e tolerance..Femra thote fjalen e pare e te fundit ne kete rast krt


A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sat 31 Dec 2011 - 16:52
Ku shikoni skizofrenine ju??

Ne nje ambjent gezimi,qofte ceremoni martesore,apo ambjent ne publik s'ka te keqe ku drejt parteres shpreh dashuri me nje perqafim te ngrohte,ose pse jo edhe nje puthje.Edhe ata kane te drejtat e tyre,edhe e deshirojne kete,,,,,,,,,,,,,Hajt tashmeA do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 4 2793563973
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sat 31 Dec 2011 - 16:56
Gezuar e uroj tju shoh gjithe jeten ashtu ju e veten time ne te ardhme... A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 4 472225

Po largohem njehere se kam per te pergatit mezene e mbremjes,shihemi me vone..kalofshi bukur A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 4 1286751612


A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sat 31 Dec 2011 - 16:58
Artemis shkruajti:Gezuar e uroj tju shoh gjithe jeten ashtu ju e veten time ne te ardhme... A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 4 472225

Po largohem njehere se kam per te pergatit mezene e mbremjes,shihemi me vone..kalofshi bukur A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 4 1286751612Si moj?Rolling EyesHajt kalo mire e gezuarA do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 4 320249
Osi
Osi
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 32
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Italy
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/01/2012

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Thu 5 Jan 2012 - 14:39
Jo
Juventini
Juventini
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 8638
<b>Hobi</b> Hobi : Sporti
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/10/2011

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Thu 5 Jan 2012 - 14:40
Jo


Nuk kam kohe te urrej ata qe me urrejne ,sepse jam shume i zene duke dashur ata qe me duan :)))
A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 4 5l3r52
JinBim
JinBim
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 163
<b>Hobi</b> Hobi : Shah
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ;)
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Thu 5 Jan 2012 - 14:45
Po , sa ma shume homo aq me mire per hetero . scratch
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sun 29 Jan 2012 - 13:54
InTeRiStI_vLoNjAt shkruajti:Per mua as qe behet fjal dikush mund te me thot qe qenkam paragjykus ne kte pik por per mua jan njerzit qe urrej me shum ne kte tok ........Nuk do ta pranoj nje te till ne shoqerin time .........

Mashkulli lind mashkull dhe mashkull duhet te vdes me nder dhe dinjitet ......E jo pederast me kemb perpjet .............

I qendroj ktij mendimi deri ne fund................


A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 4 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 4 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sun 29 Jan 2012 - 14:02
nuk i urrej por as nuk i afroj ne shoqeri


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 4 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sun 29 Jan 2012 - 14:25
InTeRiStI_vLoNjAt shkruajti:
InTeRiStI_vLoNjAt shkruajti:Per mua as qe behet fjal dikush mund te me thot qe qenkam paragjykus ne kte pik por per mua jan njerzit qe urrej me shum ne kte tok ........Nuk do ta pranoj nje te till ne shoqerin time .........

Mashkulli lind mashkull dhe mashkull duhet te vdes me nder dhe dinjitet ......E jo pederast me kemb perpjet .............

I qendroj ktij mendimi deri ne fund................
HahahahahahahahahahaInteristo dita 1000-je.

A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 4 81192 A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 4 81192 A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 4 81192Nuk shtoj asnje germeA do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 4 1986279574
E askujt
E askujt
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1473
<b>Hobi</b> Hobi : volejboll , psikologjia , romanet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne endrrat e tua...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/12/2011

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sun 29 Jan 2012 - 14:58
kta njerez skan faj per kto lloj mutocionesh qe jan ber ne trupin e tyre
esht dicka biologjike...dhe fatkeqisht e pa sherueshme
Por prap me duket gjeja me e peshtir ne bot....dhe nuk do i pranoja ne shoqeri
kte tem gjykojeni ne baz te faktit se si do reagonit po te kishit 1 femij te till......
Unknown
Unknown
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 1419
<b>Hobi</b> Hobi : Gjerat e veshtira ...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : grecce
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sun 29 Jan 2012 - 15:36
InTeRiStI_vLoNjAt shkruajti:
InTeRiStI_vLoNjAt shkruajti:Per mua as qe behet fjal dikush mund te me thot qe qenkam paragjykus ne kte pik por per mua jan njerzit qe urrej me shum ne kte tok ........Nuk do ta pranoj nje te till ne shoqerin time .........

Mashkulli lind mashkull dhe mashkull duhet te vdes me nder dhe dinjitet ......E jo pederast me kemb perpjet .............

I qendroj ktij mendimi deri ne fund................


Jam DaKorT Me Ty !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Deri Ne VdekJe ...


Per ndonje LeSbo .. Jam Pro .. A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 4 721253


Leximi për mendjen është si gjimnastika për trupin ...
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sun 29 Jan 2012 - 15:41
Meshkujt gjithsesi e kane me te rende ta pranojne ate se e marrin sikur dalin e vete te till,te ndryshem po pranuan ne shoqeri apo ne fjale njerezit si keta ndaj dhe nuk i pranojne..Megjithse te pranosh e te respektosh individa me crregullime te tilla hormonesh nuk do te thote me patjeter se dhe ju jeni pjese e tyre perderisa i pranoni ata,Mendim i gabuar...dhe sa per lezbiket sic kam then dhe vazhdoj te them shihen ndryshe nga meshkujt,ju pelqen e sju prish pune shpesh ti kene ne shoqerine e tyre...


A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sun 29 Jan 2012 - 16:05
une per vete nuk do i pranoja ne shoqerine time,por megjithate ka patur nje shprehje te filmi ZONJA NGA QYTETI ju mishin kosin qumeshtin ja doni fshatit po djemte nuk ja pelqeni per dhendure keshtu eshte dhe ky muhabet ne per miq nuk i duam por muziken ja degjojme( riki martin,elton john, fred mercuri etj) moden ja pelqejme(versace, roberto cavalli, dolce gabana dhe shume te tjere)


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 4 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Jolanda_Ss
Jolanda_Ss
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Itali
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/01/2012

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sun 29 Jan 2012 - 17:18
ehh..kshu mendoja dhe un , i percmoja.Mirpo pas disa vjetesh ne itali , u mesova , a u ndergjegjesova , qe ata nuk e vendosin vet se cf drejtimi seksual do te ken ne jeten e tyre....
sot kam miq te till...qe te them te drejten jan shum her me te mir se njerzit normal....
Poeti
Poeti
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 825
<b>Hobi</b> Hobi : Dashuria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : usa
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/09/2011

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sun 29 Jan 2012 - 17:41
Ska rastis ne rast te tille


'-Eshte e Sigurt,Se Me 'Anijen Tende Te Hipokrizis' Mund Te lundrosh Gjate Ne 'Detin e Sinqeritetit',Por Mos e Ve Ne Dyshim Se nje Dite Ke Per Tu Ankoruar Ne 'Portin e Zhgenjimit...!
EpiKada
EpiKada
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3107
<b>Hobi</b> Hobi : Jam fisnike kam zemren gure Si Shqiponja ne flamure Mburrem dhe jam krenare Qe kam lindur Shqiptare nga do qe te jem me ndjek fati se jam vajze LaBe hesapi!!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Cteduhetty
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/02/2011

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sun 29 Jan 2012 - 20:56
Kam shoqeri te tille madje jo vetem homoseksual por dhe lesbike dhe trans dhe nuk i kam gjetur ne rruge, por ne ambjente te nivelit te larte ! Mendoje se nuk ka asnje ndryshim nga nje person le ta quajm "normal" . Personalisht nje personi nuk mund ti mungoje respekt per zgjedhjet e tije shoqerore, disa persona kane nje sensibilitet ndryshe dhe ushqehen ndienjat ndryshe: shyqyr qe te Kete dashuri.

I gjeje madje me te ndjeshem se sa personat e tjere, sidomos flas per gjinin mashkullore. Persa i perket gjinise femerore Nuk kam arritur ta kuptoje ende faktin e atyre zgjedhjeve por i respektoje , kam dy shoqe universiteti qe kane keto ndienja reciproke !!


A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 4 705491909
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Fri 10 Feb 2012 - 14:29
Jolanda_Ss shkruajti:ehh..kshu mendoja dhe un , i percmoja.Mirpo pas disa vjetesh ne itali , u mesova , a u ndergjegjesova , qe ata nuk e vendosin vet se cf drejtimi seksual do te ken ne jeten e tyre....
sot kam miq te till...qe te them te drejten jan shum her me te mir se njerzit normal....

Edhe ca po na tregon me kte ti ?? Se jetesa disavjecare ne itali te beri te kuptosh se homot qenkan njerez te mir ...??

Sa mir paska ndikuar tek ty italia pasi te paska hap horizontin e te ka ber te zbresesh me kemb ne tok e te kuptosh se sa te mir qenkan homot... A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 4 135196


A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 4 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 4 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Fri 10 Feb 2012 - 14:32
jo sepse nuk me pelqejn sjellja e tyreNjera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Fri 10 Feb 2012 - 14:33
po kame shoqeri te tilla dhe shkoje shume mir me ate


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Fri 10 Feb 2012 - 14:36
jo me bajn nervozSole
Sole
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 731
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne mergrim
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/02/2012

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Wed 22 Feb 2012 - 10:05
po nuk e kame proble per kundrazi me pelqen te qendroj ne shoqerin e tyre


Vetëm kush dëgjon përtej zërit
kupton shpirtin ...
Vetëm ata që kanë vuajtur, dashur ...
besuar dhe humbur ...
E kuptojnë nëse një zemër është e sinqertë.

cdo gabim ka pendim......por e shkuara nuk ka kthim ....
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sat 25 Feb 2012 - 14:42
dum sdum ato jan ne shoqnine tone sepse jan ne hapat e ejtes dhe ato bahske me ne .....pse kan dica te nryshme nga te teret asht e drejta e njirit po ashtu per ti fut ato ne shoqerin e ngushte .....personalisht nuk kam gja kuner tyne por dhe as jam pro te jen ne mieqesin teme


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 4 N
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sat 25 Feb 2012 - 14:44
jo ne shoqerine time te ngusht nuk me pelqejne ti kem kam neveri


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 4 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sat 25 Feb 2012 - 14:55
Po,ska pse jo kur ai me ate qe eshte nuk me cenon dicka mua personalisht...


A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sat 25 Feb 2012 - 14:56
Ndonjeher njerzit duhet pranuar ashtu siq jan..kur skan mundesi qe te ndryshojn.
Unknown
Unknown
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 1419
<b>Hobi</b> Hobi : Gjerat e veshtira ...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : grecce
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sat 25 Feb 2012 - 15:04
Jo sepse nuk e toleroj iden qe dy gjini te njejta te ken marredhenie ndermjet tyre ...femra eshte krijuar x mashkullin dhe anasjelltas x mua eshte cmenduri !!!
C'udia tjeter esht sepse femrat e marin kete cmenduri me aq pak delikatese ... ndersa cunat .. urretje .. !!!


Leximi për mendjen është si gjimnastika për trupin ...
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sat 25 Feb 2012 - 15:09
ReSpEcT shkruajti:Jo sepse nuk e toleroj iden qe dy gjini te njejta te ken marredhenie ndermjet tyre ...femra eshte krijuar x mashkullin dhe anasjelltas x mua eshte cmenduri !!!
C'udia tjeter esht sepse femrat e marin kete cmenduri me aq pak delikatese ... ndersa cunat .. urretje .. !!!

Do te kundershtoja ketu diqka dhe pse ndoshta skam te drejt..por keta lloj njerzish nuk mund te ndryshojn jo pse duan te jen keshtu jan te lindur me kete lloj dhe as mjeksia smund ta ndryshoj apo ta mjekoj nje gje te til e sidomos ta gjukoj..atehere ne si njerz normal qe jemi duhet pranuar ashtu siq jan dhe jo ti injorojm ..ndoshta dhe keta lloj njerzsh na kan zili ne qe jeni ndryshe ne pa mundesin te jen e ata normal ..nuk kemi pse ti urrejm dhe as ti injorojm aq me pak ti poshtrojm..duhet respektuar cdo gje qe eshte per tu respektuar.
Unknown
Unknown
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 1419
<b>Hobi</b> Hobi : Gjerat e veshtira ...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : grecce
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sat 25 Feb 2012 - 15:12
Princesha shkruajti:
ReSpEcT shkruajti:Jo sepse nuk e toleroj iden qe dy gjini te njejta te ken marredhenie ndermjet tyre ...femra eshte krijuar x mashkullin dhe anasjelltas x mua eshte cmenduri !!!
C'udia tjeter esht sepse femrat e marin kete cmenduri me aq pak delikatese ... ndersa cunat .. urretje .. !!!

Do te kundershtoja ketu diqka dhe pse ndoshta skam te drejt..por keta lloj njerzish nuk mund te ndryshojn jo pse duan te jen keshtu jan te lindur me kete lloj dhe as mjeksia smund ta ndryshoj apo ta mjekoj nje gje te til e sidomos ta gjukoj..atehere ne si njerz normal qe jemi duhet pranuar ashtu siq jan dhe jo ti injorojm ..ndoshta dhe keta lloj njerzsh na kan zili ne qe jeni ndryshe ne pa mundesin te jen e ata normal ..nuk kemi pse ti urrejm dhe as ti injorojm aq me pak ti poshtrojm..duhet respektuar cdo gje qe eshte per tu respektuar.

Mbase E Kam un Gabim .. por duhet te dini qe burri i fundit i botes te ishte do kthente prap kete pergjigje Wink
edhe flasim per burre !!!


Leximi për mendjen është si gjimnastika për trupin ...
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sat 25 Feb 2012 - 15:13
ReSpEcT shkruajti:Jo sepse nuk e toleroj iden qe dy gjini te njejta te ken marredhenie ndermjet tyre ...femra eshte krijuar x mashkullin dhe anasjelltas x mua eshte cmenduri !!!
C'udia tjeter esht sepse femrat e marin kete cmenduri me aq pak delikatese ... ndersa cunat .. urretje .. !!!

Pse ju pranoni e pelqeni dy femra lezbike atehere?Kur si pranon si pranon si njeren gjini edhe tjetren apo jo?

Ju mendoni se duke pranuar ne shoqerine tuaj nje person te till (mashkull homo) do konsideroheni e ju si te till e do perfliteni si dhe humbni ate ndjenjen e te qenit mashkull i vertet...Skane asnje lidhje njera me tjetren e besomeni,qe une apo dikush tjeter qe i pranojme ata kjo sdo te thote se e ne jemi te till por qe sna pengojne ne shoqeri neve e mund te behen pjese e saj edhe pse shikohen me nje tjeter sy (te keq) nga te tjeret...


A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sat 25 Feb 2012 - 15:19
ReSpEcT ......Nuk e ke iden se sa shum njerz te till kan ne mes shqiptaresh dhe shteteve tjera qe nuk guxojn ta tregojn veten si te till mga friga e keqtrajtimit injorimit poshterimit te shoqeris e sidomos ke ne shqiptaret qe jemi te padurushem ..kurr sduhet te thuash kurr ka mundesi qe ke ne shoqeri dhe se di ti..pra jan akoma disa gjera qe nuk publikohen nga friga jam e sigurt qe ka shum njerz te till ne shqipri dhe ne kosove po ashtu ..por jan te padukshem..ndersa ne evrop eshte diqka normale.. nje pytje po te ishe ti apo dikush qe ti njef te afer cfar do te thoje..si do te reagoje si do te ndiheshe kur te shofesh qe ste perfill askush qe te neperkembin te tjeret????
Pra eshte diqka qe i ka fal zoti ashtu dhe qe nuk mund ta ndryshoshe ...njerz te till te gjith kemi ne shoqeri jan po aq shum sa ne se dim.
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sun 26 Feb 2012 - 19:32
Princesha shkruajti:ReSpEcT ......Nuk e ke iden se sa shum njerz te till kan ne mes shqiptaresh dhe shteteve tjera qe nuk guxojn ta tregojn veten si te till mga friga e keqtrajtimit injorimit poshterimit te shoqeris e sidomos ke ne shqiptaret qe jemi te padurushem ..kurr sduhet te thuash kurr ka mundesi qe ke ne shoqeri dhe se di ti..pra jan akoma disa gjera qe nuk publikohen nga friga jam e sigurt qe ka shum njerz te till ne shqipri dhe ne kosove po ashtu ..por jan te padukshem..ndersa ne evrop eshte diqka normale.. nje pytje po te ishe ti apo dikush qe ti njef te afer cfar do te thoje..si do te reagoje si do te ndiheshe kur te shofesh qe ste perfill askush qe te neperkembin te tjeret????
[b]Pra eshte diqka qe i ka fal zoti ashtu dhe qe nuk mund ta ndryshoshe
...njerz te till te gjith kemi ne shoqeri jan po aq shum sa ne se dim.


]Me vjen keq qe me duhet te kundrshtoj ne kte pik ....Si i ka fal zoti sipas jush Princesh i ka fal zoti homo apo dhe ato qe jan lezbike i ka fal zoti ashty sic jan ? Jo aspak spajtohem me kte mendim tendin nuk te fal zoti te till dhe nuk shof dicka si te falur nga zoti zoti ka fal dhe ka krijuar nje femer dhe nje mashkull dhe si te till duhet te hecin ne jet .....


A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 4 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 4 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sun 26 Feb 2012 - 20:20
Ehuha sa here e kemi diskutuar kete teme,Meshkujt kurr sdo arrine te pranojne homot ne shoqeri dijeni kete sepse jane teper krenare e duke pranuar nje te till ju duket sikur behen e vete te till A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 4 3480151997


A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Tollumbace
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1707
<b>Hobi</b> Hobi : Lufto per Veten,,ec perpara kurr mos u ndal ,forcen e shpirtit askujt mos ja fal ..Ec vazhdo drejtimin tend ,nese pengohesh diku cohu perseri ne kembe ,askujt meshire mos i kerko nese dikush te lendon per te mos u mundo ,lufto per jeten eshte shume e bukur kurr mos e vrit mendjen se do ngelesh e humbur ..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ku te dua un
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 07/10/2011
http://www.klealove.com

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sun 26 Feb 2012 - 22:01
Patjeter qe i Pranoj Fakti jone na ben se jemi shum mbrapa edhe kurre nuk do civilzohemi si europa apo do ecim para ..


grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sun 26 Feb 2012 - 23:02
as qe e shkoj kurre ndermend nje gje te tille


InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Mon 27 Feb 2012 - 13:22
Aяjαиα shkruajti:Ehuha sa here e kemi diskutuar kete teme,Meshkujt kurr sdo arrine te pranojne homot ne shoqeri dijeni kete sepse jane teper krenare e duke pranuar nje te till ju duket sikur behen e vete te till A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 4 3480151997

Sa mir e ke kuptuar ti meriton nje duartrokitje Very Happy A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 4 135196


Po ashtu dhe kjo tjetra qe flet se jemi mbrapa dhe akoma sjemi civilizuar ok mbase dhe kjo esht Very Happy


Po me thuaj zonja tapalushe mos vall civilizimi vjen nga by..t ?????


A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 4 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 4 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Sponsored content

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi