Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sat 11 Dec 2010 - 1:06
First topic message reminder :

C'qendrim mbani ju ndaj ketij fenomeni.......Mendoni qe ata duhen pranuar ne shoqeri, apo duhet te trajtohen ndryshe nga njerezit e tjere.....
Si do te silleshit ju ndaj nje homoseksuali...... Rolling Eyes


A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 6 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM

Kristiina
Kristiina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 5449
<b>Hobi</b> Hobi : Noti...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : GRECCE
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/01/2010

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Fri 29 Jun 2012 - 7:36
Kristiina shkruajti:
Eagle shkruajti:Ne rast se e njejta pyetje, por me nje modifikim te vogel...do behej ne Greqi..dmth...do i pranoni shqiptaret..ne shoqeri..?...dihet mjafte mire nga te gjithe ne.. se cila eshte pergjigja e atyre te degjeneruarve dhe racistave greke....atehere, si do ndjeheshim ne...natyrisht qe s'do na vinte mire..(pyesni c'do shqiptar qe jeton atje....) Kthehemi tek pyetja jone e bukur dhe interesante.....krejt ne menyre simbolike le te ndrojme disa role...ne jemi greket...dhe homoseksualet, jane shqiptaret....si do ndjeheshit..?......pergjigja eshte : RACIZEM.....Asnjehere, nuk duhet te bejme tek te tjeret....ate.. qe te tjeret, nuk duam ta bejne tek ne...........respekt & dashuri per te gjithe Engjujt
Sme pelqen fare krahasimi qe keni bere i nderuar.....ne radhe te pare eshte nje semundje edhe duhet pranuar nqs jo rrespektuar....une jam i mendimit se duhet ti njihni me mire ose duhet te lexoni me mire para se te shkruani...pa asnje keqekuptim...
Isida
Isida
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
<b>Postime</b> Postime : 8887
<b>Hobi</b> Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ku je t'i edhe unë
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/04/2011

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Thu 30 Aug 2012 - 14:10
Do pranoja,,cdo kush e ka pervete
https://www.youtube.com/watch?v=VMuGLSnivUg&feature=youtu.be
Analisti
Analisti
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 35
<b>Hobi</b> Hobi : Leximi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjilan
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/09/2012

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sun 9 Sep 2012 - 22:04
Message reputation : 100% (1 vote)
Ata nuk kane lindur te atill por behen kshtuqe nuk di pse ti pranojm?
Nese i pranojm ateher vajzat nuk do te martohen me djemt dhe djemt nuk do te martohen me vajzat dhe nuk mund te ket zhvillim njerezimi..humbet nga siperfaqja e tokes krijesa me e bukur ''Njeriu''
Arian 123
Arian 123
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 4194
<b>Hobi</b> Hobi : Shume.
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjermani
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/08/2012

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sun 9 Sep 2012 - 22:52
Drejtori i Berlinit eshte homo,Ministri i jashtem i Gjermanise eshte i tille e shume te tjere.Kujt i mungon toleranca (edhe pse gje e keqe ) ka haruar se ne cilin shekull jetojme.


Wer nicht mehr liebt und nicht mehr irrt, der lasse sich begraben.

Johann Wolfgang von Goethe
Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Tue 18 Sep 2012 - 22:23
Ndoshta mund te dukem edhe raciste apo paragjykuese por une per vete nuk do kisha deshire t ekisha shoqeri me kete llojin e vecante te njerezve .......
Realiteti ne te cilin jetojme nga ndesh me te tille persona e sidomos kohet e fundit jane bere si kerpudha ........ke deshire te degjosh zerin e nje mashkulli po ka filluar tu behet zeri me i holle se i femrave ........
Ne shoqerine time nuk ka dhe ska per te patur te tille tipa I hate those people........


Arti nuk mësohet, se në art nuk ka mësues.
Fantazia e artistit është realitet më i bukur se realiteti i rëndomtë.
Te puthësh në errësirë, të flesh në diell,të hash në qetësi,ja tri budallallëqe.

Life is to short so....KISS slowly,LAUGH insanely,LOVE truly and FORGIVE quickly...
Love doesn't need to be perfect...It just need to be true...
Happiness is a journey...not a destination....
I love it when you hug me ...It's the best feeling in the world..
Hearts will never be practical until they are made unbreakable...
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Tue 18 Sep 2012 - 22:24
jo sepse ata ekan shoqerin e tyreVipja
Vipja
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 21
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Aty ku ndjehem mire
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 06/10/2012
http://gocsmogu@yahoo.com

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sat 6 Oct 2012 - 7:50
Jeta esht e gjithkujt....gjithsecili ka deshir vet te bej cka deshiron.Me ka rastisur qe te bisedoj me nje lesbike por nuk e kam paragjykuar...edhe me esht dukur njeri shum i mire....un i pranoj edhe nuk i paragjykoj....
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Wed 10 Oct 2012 - 9:55
un jam i ides JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Very HappyNjë shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 6 1t7y1w
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Wed 5 Dec 2012 - 12:34
Arian 123 shkruajti:Drejtori i Berlinit eshte homo,Ministri i jashtem i Gjermanise eshte i tille e shume te tjere.Kujt i mungon toleranca (edhe pse gje e keqe ) ka haruar se ne cilin shekull jetojme.

Qe do te thot simbas teje te jemi homo te gjith ska asgje sepse jetojm ne shekullin e modernizimit ???Do tju vija ndo nje pako dinamit e tua jepja nga mbas te gjithve deri sa te shfarroseshin ....!!!


A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 6 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 6 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
olsi
olsi
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1015
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/09/2012

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Wed 5 Dec 2012 - 12:45
Nqs nuk do sillej si homo po
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Wed 5 Dec 2012 - 18:44
olsi shkruajti:Nqs nuk do sillej si homo po

Duke provokuar mendon me sjelljen e tyre...shiko nuk besoj qe eshte aq kjo...pra provokimi nga ana e tij saj por vetem ideja qe e dime se personi ne fjale hyn ne ate kategori pastaj cdo gjest e sjellje e tij mund te keqinterpretohet nga ne edhe pse ska te beje fare me seksualitetin e dikujt...


A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 6 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Wed 5 Dec 2012 - 20:37
po ere do pranoja ... krt
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Mon 17 Dec 2012 - 2:47
Une s'i paragjykoj aspak dhe gjithsecili njeri asht i lindun me vullnet t'lir e nese nji person ka zgjedh nji lloj rruget n'jet s'asht p/b jem..Une vleresoj njeriun dhe jo ate qe ai/ajo perfaqeson A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 6 2677431862


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 6 Bar_glitter_crown_bar
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Wed 13 Feb 2013 - 17:05
jo
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Wed 13 Feb 2013 - 17:26
Jo ne shoqeri jo,nuk me vyn shoqeri e degjenerume


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Wed 13 Feb 2013 - 17:29
njerez jane dhe ato Very Happy
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Wed 13 Feb 2013 - 18:16
perderisa ekzistojne toka i mban
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Wed 13 Feb 2013 - 18:58
larg tyre,me duhet dicka tjeter
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Wed 13 Feb 2013 - 19:05
Jo


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Wed 13 Feb 2013 - 19:07
Nuk do me perlqnte nje shoqeri e tille.......kkk


Arti nuk mësohet, se në art nuk ka mësues.
Fantazia e artistit është realitet më i bukur se realiteti i rëndomtë.
Te puthësh në errësirë, të flesh në diell,të hash në qetësi,ja tri budallallëqe.

Life is to short so....KISS slowly,LAUGH insanely,LOVE truly and FORGIVE quickly...
Love doesn't need to be perfect...It just need to be true...
Happiness is a journey...not a destination....
I love it when you hug me ...It's the best feeling in the world..
Hearts will never be practical until they are made unbreakable...
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Wed 13 Feb 2013 - 19:07
jo moj,ata toka i leshofte
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Wed 13 Feb 2013 - 19:12
po ca ti besh nuk mbytet njeriu si qente Merzitur
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Wed 13 Feb 2013 - 19:13
A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 6 472225 themi jo,skemi te bejme me ta ne
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Wed 13 Feb 2013 - 19:16
ju gjith jetoni jashte si ja beni kur kalojne qifte homo duke u puthur ne rruge grrrr
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Wed 13 Feb 2013 - 20:06
Absolutisht jo i urrej


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Rektori
Rektori
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 708
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tiran
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 07/01/2013

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Wed 13 Feb 2013 - 23:28
vetem lezbiket te mar edhe shoqen te bejme nje treshe te forte grrrr
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Wed 13 Feb 2013 - 23:35
As qe behet fjal ti kem ne shoqerin time.


Lazdrane
Lazdrane
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 525
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Germany
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/01/2013

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Wed 13 Feb 2013 - 23:48
Edhe pse i urrej amo cfar te bejm edhe ata jan njerz si ne duhet pa tjeter ti panojm ne shoqeri skem cfar te bejm Merzitur
EpiKada
EpiKada
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3107
<b>Hobi</b> Hobi : Jam fisnike kam zemren gure Si Shqiponja ne flamure Mburrem dhe jam krenare Qe kam lindur Shqiptare nga do qe te jem me ndjek fati se jam vajze LaBe hesapi!!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Cteduhetty
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/02/2011

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Thu 14 Feb 2013 - 0:26
Nje nga shoket e mi te ngushte eshte Homoseksual .
Dhe nje nga shoqet e mia eshte Lesbike !!
Ka ndonje problem ?
Mua s'me kane bere keq.
Eshte krim te kete Dashuri !!
Sot ajo qe me vjen çudi eshte fakti qe s'i themi krim luftes por Dashurise.
Ajo sot eshte e çuditshme .
Shoku im ka lindur i tille , ne sensin qe nuk arrin te jete ndryshe nga ai qe eshte , ka Homoseksual , qe sillen te tille per te qene VIP . Por fatkeqesisht ai eshte i tille.
Shume here ai e vuan kete fakt , sepse familja e tij eshte HOMOFOBE dmth qe nuk i duan te tille persona ... !
Shume here ai eshte pergojuar neper Universitet si dhe shoqja ime !
Nuk i ka bere ASKUJT KEQ .
Pak dite me pare teksa komunikoja me te , me tha se po njihej me nje djale , me te rritur se ai ..
Uroje qe te jete nje dicka pozitive per te ...ndoshta nuk mund ta quaj nje DASHURI QE KRIJON si ajo mes Femres dhe Mashkullit ...por duhet te shkojme deri ne Lashtesi qe te kuptojme se : Meshkujt kur shkonin ne lufte ...per nevoja personale , kishin nj-tj . Nga keto nevoja , lindnin dhe Ndienja .
Ndienja qe me pas , filluan te mohoheshin nga bota Moderne ... si psh. Kisha ... Kisha , qe nuk pa Prifterinjte e saj , te cilet u kthyen ne Pedofila , nderkohe qe hidhnin keto idera tek Populli .
Aleksandri i madh ishte GAY !! Donte shokun e tij te ngushte .... si ai dhe shume te tjere Protagonist te Kultures dhe te Lashtesise.
Pra .... perpara se te hedhim fjale tek tuk pa ju kuptuar prejardhjen , marrim e te bejme analiza pastaj te bejme GJYKUESIT .


A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 6 705491909
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Thu 14 Feb 2013 - 0:35
po te jet per lalkat i pranoj,po per homot asnjiherr.


Belaa
Belaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 1394
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Me mire mos ta dish
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2012
http://www.zougla.gr/greece/main

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Thu 14 Feb 2013 - 0:46
Sa rracista qe behemi ne ,ku esht e keqja qe dikush mund te jet homoseksual ose lessbike ,njof shume te tille nga te dyja gjinite dhe kam dhe ne shoqerine time.
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Thu 14 Feb 2013 - 0:48
Po kam miqe homosesual dhe lesbike ne shoqerin time


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Thu 14 Feb 2013 - 10:50
dum sdum jan ne jeten ton.....dhe do jen


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 6 N
Nitta
Nitta
Komplet
Komplet
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3811
<b>Hobi</b> Hobi : Pushimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te Motra ime Essi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/07/2011

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Tue 19 Feb 2013 - 15:23
jO asnjeher , Por cte bejm , ka te till :(


- Nuk kam Kohë për të Urryer ata që më Urrejnë sepse jam Shumë e Zënë duke Dashur Ata që më Duan, Duke Folur me Ata që më Kuptojnë dhe duke Luftuar për Ata që me të Vërtetë Kujdesen për
Mua..
- Jeta është Shumë e Shkurtër për t`u Harxhuar me Njerëz Bosh...
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Fri 1 Mar 2013 - 22:48
Pse c'te keqe kane ata? Ne fund te fundit te gjithe mendojme dhe veprojme ndryshe, kjo eshte e bukura e ksaj bote; Diversiteti...Mund te jene shume gjera qe s'na perputhen ne shume aspekte po kjo s'i ben me pak te vlefshem ne shoqeri...


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 6 Bar_glitter_crown_bar
Arian 123
Arian 123
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 4194
<b>Hobi</b> Hobi : Shume.
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjermani
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/08/2012

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Fri 1 Mar 2013 - 22:50
Une nuk kam ne rrethin tim shoqerore,por do ti toleroja.


Wer nicht mehr liebt und nicht mehr irrt, der lasse sich begraben.

Johann Wolfgang von Goethe
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Fri 1 Mar 2013 - 23:18
Lesbiket do ti pranoja...se se kom provu me to A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 6 2585209286


Rrushjaa
Rrushjaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 5780
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjermani
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 06/01/2013
http://gbpics.to/gbpics/blumen-fuer-dich32.jpg

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Fri 1 Mar 2013 - 23:41
mos te gabojn asnjera me mu afruar se nuk i pranoj kur grrrr grrrr ... as ata homot nuk i due hiq po nuk i urrej [smile_1]


Ai që është i pasur, jep nga teprica, ai që nuk është i pasur jep nga zemra ...
Ai që çdo ditë ka një dëshirë tjetër, asnjëherë nuk arrin ta plotësojë dëshirën e tij ....
Ai që s'durohet si njeri, s'durohet as si shok,as si kolegë,as si bashkëpunëtor e as si fqinje ...
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sat 2 Mar 2013 - 2:15
kuku,shuj bre kush i don ata
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sat 6 Apr 2013 - 12:51
Pse jo, me mire homo se pedofile e dhunues..
Sponsored content

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi