Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sat 11 Dec 2010 - 1:06
First topic message reminder :

C'qendrim mbani ju ndaj ketij fenomeni.......Mendoni qe ata duhen pranuar ne shoqeri, apo duhet te trajtohen ndryshe nga njerezit e tjere.....
Si do te silleshit ju ndaj nje homoseksuali...... Rolling Eyes


A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM

Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Mon 16 May 2011 - 13:06
mos ki merak more thash i pranoj po jo se i kam edhe (koliti)
Xhoni_bravo
Xhoni_bravo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 59
<b>Postime</b> Postime : 3476
<b>Hobi</b> Hobi : SPORTI
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/02/2011

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Mon 16 May 2011 - 13:22
ok ina ndonje lezbike sille per ndonje party A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 2 45550Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Mon 16 May 2011 - 13:24
ato i kam tmerr une ,po do i pranoj
Xhoni_bravo
Xhoni_bravo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 59
<b>Postime</b> Postime : 3476
<b>Hobi</b> Hobi : SPORTI
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/02/2011

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Mon 16 May 2011 - 13:25
po ti tmerr po meshkujt homo se di ti si i kam une alergji baaaaaaaaaaah sdo shkruaj me ketu se lash name A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 2 45550Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Mon 16 May 2011 - 13:26
po
Xhoni_bravo
Xhoni_bravo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 59
<b>Postime</b> Postime : 3476
<b>Hobi</b> Hobi : SPORTI
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/02/2011

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Mon 16 May 2011 - 13:27
jooooooooAlkimisti
Alkimisti
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 3685
<b>Hobi</b> Hobi : tegjitha ngapak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : nenqellin e hapur
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 02/05/2011

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Mon 16 May 2011 - 14:42
une nuk kam takuar kurr asi njerz edhe vertet dot isha kurreshtar ti njof se si jan ata njerz me biseda e ndëj ne mesin e shoqeris

por nuk e kiesha ndie veten rehat dot kisha frikLuan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21427
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Thu 19 May 2011 - 2:20
Jo.


A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 2 6ds9w0
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Thu 19 May 2011 - 10:09
po ne shoqerine time,ne jeten time apo preferencat e mia sbesoj te ndikoj ne te kunderten bejme ndonje te pa bere A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 2 45550


A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21427
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Fri 20 May 2011 - 23:03
Jo.


A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 2 6ds9w0
Agnesa
Agnesa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1536
<b>Hobi</b> Hobi : Shetitjet, ne ditet me shi!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne shoqerine tuaj!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/12/2010

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sat 21 May 2011 - 18:01
Message reputation : 100% (1 vote)
Shoqeria njerezore eshte e madhe, dhe si e tille, ka shumllojshmeri mes saj, njerez te tille mua nuk me shqetesojne, pasi ne fund te fundit jemi te lire dhe secili vepron sipas vullnetit te tije, por ne asnje menyre ata njerez nuk duhet dhe nuk mund te bejne pjese ne rrethin tim shoqeror.


Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate...
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sat 21 May 2011 - 18:07
Alkimisti shkruajti:une nuk kam takuar kurr asi njerz edhe vertet dot isha kurreshtar ti njof se si jan ata njerz me biseda e ndëj ne mesin e shoqeris

por nuk e kiesha ndie veten rehat dot kisha frik

A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 2 1698836746 A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 2 1698836746 A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 2 1698836746 A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 2 1698836746 A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 2 1698836746

Alkimist S'ke qka me pas frik Njerz Jon A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 2 1698836746
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sat 21 May 2011 - 18:33
me deshir nuk do ti pranoj ne shoqeri timenAnonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sat 21 May 2011 - 19:46
njerez jan edhe ata ..........ska gje te keqe
imagjepsuri
imagjepsuri
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1053
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika....filmi....futbolli
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Drenas
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/05/2011

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Fri 27 May 2011 - 0:48
kryesorja mua mos te me fluken prapa se perq ka bejn andje le te bjen ketu ne kosove ja kemi jap te drejten edhe me ligj hahahahahLuan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21427
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Thu 9 Jun 2011 - 20:26
Jo.


A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 2 6ds9w0
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Fri 10 Jun 2011 - 9:56
Message reputation : 100% (1 vote)
Jo dhe aq qe kam ndrmend te jap ndo nje shpjegim thjesht per mua jan qenja me e urryer ne bot


A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 2 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 2 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Xhoni_bravo
Xhoni_bravo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 59
<b>Postime</b> Postime : 3476
<b>Hobi</b> Hobi : SPORTI
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/02/2011

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Fri 10 Jun 2011 - 9:59
e kam the njiher ndonje lezbike party edhe munde te shkoj A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 2 45550Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sat 25 Jun 2011 - 22:57
Se kam problem ,,njerez jan edhe ata.
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sat 25 Jun 2011 - 23:14
jo me deshirAnonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sat 25 Jun 2011 - 23:17
me deshir pa deshir ,,pak rendesi ka,,,duhen pranu,,se ..duhet
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21427
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Wed 29 Jun 2011 - 19:30
Jo.


A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 2 6ds9w0
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Thu 30 Jun 2011 - 19:52
Nuk me Pengojn dhe nuk jam personparagjykus,Tek e fundit gjdokush e jeton Jeten per veti...Edhe pse njoh persona qe Jon Homo,Nuk jan pjese e shoqeris sime,Ndoshta edhe vjen dita qe duhet ti pranoj ne shoqeri:D
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sat 2 Jul 2011 - 12:29
Pse kan nji aspekt tjeter ne jeten e tyne seksuale sdo thot qe sjan te shoqerise ...dhe pse une nuk pranoj at aspket qe kan jeta me ka mesu se duhet te jene ne shoqnine tone noshta si punojes ...noshta si shoqni se duhet jeta asht e rrethum me to skena ca bajme


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 2 N
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sat 2 Jul 2011 - 12:34
jo me deshir ama nuki injorojAnabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sat 2 Jul 2011 - 13:15
ndoshta do i shikoja pak cuditshem ne fillim dersa ti njihja me mire por sbesoj se jan njerez problematik e jo shoqeror,them se do mundesha te beja shoqeri me ta


A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Sat 2 Jul 2011 - 13:29
Luna shkruajti: Nuk me Pengojn dhe nuk jam personparagjykus,Tek e fundit gjdokush e jeton Jeten per veti...Edhe pse njoh persona qe Jon Homo,Nuk jan pjese e shoqeris sime,Ndoshta edhe vjen dita qe duhet ti pranoj ne shoqeri:D
A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 2 322547 A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 2 322547 A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 2 322547 A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 2 322547 e pranoj mendimin tend
avatar
Misteriozi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 276
<b>Hobi</b> Hobi : Me nis me permend hobbyn tim ranohet faqja ma trusni kick hehe
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Aty ku zemra fillon te buzqesh e un ne endrrat e mia te ndihem se jam Mbret
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/07/2011
https://www.youtube.com/user/Angelinos84?feature=mhee

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Tue 12 Jul 2011 - 17:27
kurren e kurres haj zoti na rujt ishalla sem bje na njo rruges tu mu zgerdhi palidhje hahahaha


Wenn man einen Menschen bessern will, muss man ihn erst einmal respektieren
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Tue 26 Jul 2011 - 18:53
jo


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Tue 26 Jul 2011 - 21:39
dum sdum jane pjese e shoqeris tone .....


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 2 N
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Wed 27 Jul 2011 - 0:51
skam njohur te till dhe smund te jap nje pergjigje te sakte ne rastin se njihja si do sillesha dhe sa do e pranoja ne shoqerine time..Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21427
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Tue 2 Aug 2011 - 14:26
As ne shoqeri e as ne Shqiperi.
Ata jane te semure, nuk jane njerez.


A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 2 6ds9w0
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Tue 2 Aug 2011 - 14:30
ata nuk jane te semure Luan thjesht seksualiteti i tyre ndryshonLuan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21427
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Tue 2 Aug 2011 - 14:36
Pikerishte, nuk eshte as normale e as njerezore ajo gje.
Nuk jane njerez, jane kafshe.


A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 2 6ds9w0
Arian
Arian
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 2612
<b>Hobi</b> Hobi : Topi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne fole te djallit!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Tue 2 Aug 2011 - 14:40
Message reputation : 100% (1 vote)
Luan_Valikardi shkruajti:Pikerishte, nuk eshte as normale e as njerezore ajo gje.
Nuk jane njerez, jane kafshe.

Cilet kafshe e praktikojne kete, Luan? Perveq njerezve, te cilet fundja jane kafshe me maska, ku po u hoqe masken mbesin thjeshte kafshe!

Nuk eshte se jam pro kesaj dukurie, por duket ofenduese per cdo kafshe tjeter qe t'i krahasojme keta njerez, sepse as edhe kafshet nuk bejne dicka te ketille!
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21427
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Tue 2 Aug 2011 - 14:45
Mbi nxitje te se drejtes shkendija eshte i vetmi gabim.

Emertimi i mesiperm i permendur edhe prej jush nga ana ime, vertet ishte i panevojshem por homoseksualet jane tradhetaret e njerezimit, ose ndryshe tradhetaret e zotit.
Per mua zot ka por nuk jane fete, gjithsesi ajo qe me tensionon eshte se si tradhetari te "pranohet"!!!


A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 2 6ds9w0
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Tue 2 Aug 2011 - 14:52
s me ka ndodh ndonjeher e nuk jap dot pergjigje se di
Arian
Arian
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 2612
<b>Hobi</b> Hobi : Topi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne fole te djallit!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Tue 2 Aug 2011 - 14:53
Message reputation : 50% (2 votes)
Luan_Valikardi shkruajti:Mbi nxitje te se drejtes shkendija eshte i vetmi gabim.

Emertimi i mesiperm i permendur edhe prej jush nga ana ime, vertet ishte i panevojshem por homoseksualet jane tradhetaret e njerezimit, ose ndryshe tradhetaret e zotit.
Per mua zot ka por nuk jane fete, gjithsesi ajo qe me tensionon eshte se si tradhetari te "pranohet"!!!

Fol more burre shqip, e leji metaforet se pak kush i kupton. E thashe shume mire se nuk i perkahe keta njerez, por as nuk kam c'ka t'u beje, perderisa boterishte pranohen ne shoqeri, bile edhe i kan ligjet e tyre...Ajo qe nuk pajtohesha me ty, ishte krahasimi, sepse asnjera kafshe nuk ben dicka kaq te ulet dhe per kete pak me shaka e thashe qe mos t'i ofendon kafshet perderisa i krahason keta lloj njerezit me ato!
Sa i perket pikes nese jane tradhetar te Zotit (te pakten shkruaj me shkronja te medha meqe beson) Very Happy njerezimi ne pergjithesi jane tradhetare te Zotit, ne nje menyre apo tjeter dhe jo vetem ne kete menyre! Eshte kjo nje ceshtje tjeter qe do diskutim te gjate...
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21427
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Tue 2 Aug 2011 - 15:15
Message reputation : 100% (1 vote)
Arjani shkruajti:
Luan_Valikardi shkruajti:Mbi nxitje te se drejtes shkendija eshte i vetmi gabim.

Emertimi i mesiperm i permendur edhe prej jush nga ana ime, vertet ishte i panevojshem por homoseksualet jane tradhetaret e njerezimit, ose ndryshe tradhetaret e zotit.
Per mua zot ka por nuk jane fete, gjithsesi ajo qe me tensionon eshte se si tradhetari te "pranohet"!!!

Fol more burre shqip, e leji metaforet se pak kush i kupton. E thashe shume mire se nuk i perkahe keta njerez, por as nuk kam c'ka t'u beje, perderisa boterishte pranohen ne shoqeri, bile edhe i kan ligjet e tyre...Ajo qe nuk pajtohesha me ty, ishte krahasimi, sepse asnjera kafshe nuk ben dicka kaq te ulet dhe per kete pak me shaka e thashe qe mos t'i ofendon kafshet perderisa i krahason keta lloj njerezit me ato!
Sa i perket pikes nese jane tradhetar te Zotit (te pakten shkruaj me shkronja te medha meqe beson) Very Happy njerezimi ne pergjithesi jane tradhetare te Zotit, ne nje menyre apo tjeter dhe jo vetem ne kete menyre! Eshte kjo nje ceshtje tjeter qe do diskutim te gjate...

Nese e beson Gjuhen Shqipe atehere ke per te folur Shqip.
Metafore ne Shqip do te thote Krahasim, pra gjithashtu t'i permbahemi fjaleve te Gjuhes Shqipe.
Se Bota i pranon me ligje nuk do te thote se ka te drejte, shume gabime ka Bota (e dini).
Per te mos dale nga tema, thjeshte pergjigja qe i perket per mua eshte se homoseksualet jane nje krim njerezor.


A do pranonit homoseksualet ne shoqeri? - Faqe 2 6ds9w0
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

prej Tue 2 Aug 2011 - 15:28
mendoj se kur snjeh dicka ske bere me te mund te mendosh te 100 keshtu esht dhe puna me homot,nuk mendoj se do me benin dem nese i pranoja ne shoqerine time shkurtSponsored content

default Re: A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi