Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Piktura të qëndisura me dorë

prej Mon 9 May 2011 - 5:39
First topic message reminder :

Qëndisja është një Art i vjetër Tradicional Shqiptar...
Në këtë temë do të hedhim disa pamje të saj...


Punime Artizanale Me Grep Dhe Shtiza - Faqe 2 6ds9w0

Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Punime Artizanale Me Grep Dhe Shtiza

prej Wed 24 Apr 2013 - 10:20
Punime Artizanale Me Grep Dhe Shtiza - Faqe 2 Me-grep


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Punime Artizanale Me Grep Dhe Shtiza - Faqe 2 N
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Punime Artizanale Me Grep Dhe Shtiza

prej Wed 24 Apr 2013 - 10:21
Punime Artizanale Me Grep Dhe Shtiza - Faqe 2 577090_410990502289470_315404541_n-637x700


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Punime Artizanale Me Grep Dhe Shtiza - Faqe 2 N
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Punime Artizanale Me Grep Dhe Shtiza

prej Fri 26 Jul 2013 - 16:58
"Punime me dore!!"
me
"Punime Artizanale Me Grep Dhe Shtiza"

U bashkuan


Punime Artizanale Me Grep Dhe Shtiza - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Punime Artizanale Me Grep Dhe Shtiza

prej Fri 26 Jul 2013 - 17:02
Punime Artizanale Me Grep Dhe Shtiza - Faqe 2 1

Punime Artizanale Me Grep Dhe Shtiza - Faqe 2 10

Punime Artizanale Me Grep Dhe Shtiza - Faqe 2 11

Punime Artizanale Me Grep Dhe Shtiza - Faqe 2 12

Punime Artizanale Me Grep Dhe Shtiza - Faqe 2 13

Punime Artizanale Me Grep Dhe Shtiza - Faqe 2 14

Punime Artizanale Me Grep Dhe Shtiza - Faqe 2 2

Punime Artizanale Me Grep Dhe Shtiza - Faqe 2 3

Punime Artizanale Me Grep Dhe Shtiza - Faqe 2 4

Punime Artizanale Me Grep Dhe Shtiza - Faqe 2 5

Punime Artizanale Me Grep Dhe Shtiza - Faqe 2 6

Punime Artizanale Me Grep Dhe Shtiza - Faqe 2 7

Punime Artizanale Me Grep Dhe Shtiza - Faqe 2 8

Punime Artizanale Me Grep Dhe Shtiza - Faqe 2 9


Punime Artizanale Me Grep Dhe Shtiza - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Sponsored content

default Re: Punime Artizanale Me Grep Dhe Shtiza

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi