Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Impresionuese! Shikoni se sa badyguard ka kryeministri turk Erdogan!

prej Fri 19 Apr 2013 - 14:27
Impresionuese! Shikoni se sa badyguard ka kryeministri turk Erdogan! Erdogan-300x213Kryeministri turk Rexhep Tajip Erdogan njihet si njëri ndër liderët botërorë i cili i ka kushtuar një rëndësi të vecantë mbrojtjes së tij. Falë kësaj mbrojtje e cila është më e sofistikuara dhe më me më shumë truproje së e askujt tjetër, ai i ka shpëtuar disa atentateve, shumica e të cilëve asnjëherë nuk janë publikuar zyrtarisht e as që kanë bërë bujë mediatike.
Një agjensi lajmesh është marrë posacërish me këtë temë dhe pamjet janë impresionuse. Jo vetëm në foto por edhe në video shihet qartë se sa veta njëkohësisht i rrijnë afër Erdoganit./alb-observer.com/


Impresionuese! Shikoni se sa badyguard ka kryeministri turk Erdogan! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi