Shko poshtë
E askujt
E askujt
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1473
<b>Hobi</b> Hobi : volejboll , psikologjia , romanet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne endrrat e tua...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/12/2011

default Wake-up songs...

prej Wed 24 Apr 2013 - 23:26
Besoj te gjith e kemi shum inat ate momentin kur na bie zilja e zgjimit. Un per vete e kam vdekje eee
eshte thjesht ai 5-10 minutshi i mengjesit.....pastaj cdo gje shkon per bukuri...
Po pervec ksaj , kam dhe dicka tjeter te keqe. Zilet qe ve per tu zgjuar me merziten shum shpejt....
dhe ma bejn zgjimin edhe me te hidhur...
do doja qe te kjo tema te me sygjeronit disa kenge zgjimi....te bukura....e plot energji krt
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi