Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Shpjegimi i ëndrës “unë vrapoj…dikush po më ndjek!”

prej Wed 24 Apr 2013 - 23:30
Shpjegimi i ëndrës “unë vrapoj…dikush po më ndjek!” 651-300x199
Mendoj se ëndra më e shpeshtë për të gjithë ne, është sikur ne vrapojmë dhe na ndjek dikush…
Shpesh pyesim… çfarë do të thotë kjo?
Kush po na ndjek vërtet?
Por në fakt kjo nuk do të thotë ndonjëgjë të keqe, ajo shpreh atë që ne jemi duke bërë në jetën reale.
Tregon ne që jemi duke ndjekur një objektiv të caktuar në jetë dhe kërkojmë ta arrijmë.
Por në qoftë se ne jemi duke u ndjekur nga një përbidësh, ujk apo njeri me kapuç atëherë do të na zej ankthi ose jemi afër një depresioni./alb-observer.com/


Shpjegimi i ëndrës “unë vrapoj…dikush po më ndjek!” Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi