Share
Shko poshtë
Bleroo
Bleroo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 1333
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/04/2013

default Riktheni MSN-n

prej Sun 28 Apr 2013 - 10:31
Pershendetje, siq e keni pare MSN-ja ka dal nga perdorimi dhe eshte zavendesuar me SKYPE, por ka edhe asi njerz qe nuk po i pelqen skype (si puna jem) dhe dojn me kthy MSN-n atehere ketu po ju tregoj nje program qe e mundeson kete.

Shkarkoni Messenger Reviver 2 (Kliko ketu per te shkarkuar programin)

Hapeni programin dhe klikoni Start, pasi te perfundoj procedura ju mund te hyni prap ne msn si gjithnje.

Verejte: Per te punuar ky program ju duhet te keni te instaluar Framework
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi