Shko poshtë
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Anjeza Shahini punësohet në Ministrinë e Kulturës

prej Sun 28 Apr 2013 - 14:26
Anjeza Shahini punësohet në Ministrinë e Kulturës 62602_492226517509406_841164157_n
Këngëtarja Anjeza Shahini, pritet të nisë në fillim të muajit maj një punë të re.
Përfaqësuesja e parë e Shqipërisë në Eurovizion është emëruar specialiste në drejtorinë e Librit, në Ministrisë së Kulturës Rinisë dhe Sporteve.
Anjeza u emërua në këtë pozicion vetëm pak ditë më parë pasi u shpall fituese e një konkursi që ky institucion kishte zhvilluar. /shekulli/
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi