Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

Balotelli-Realit: Fitoni dhe mund të flini me të dashurën time Empty Balotelli-Realit: Fitoni dhe mund të flini me të dashurën time

Tue 30 Apr 2013 - 11:44
Balotelli-Realit: Fitoni dhe mund të flini me të dashurën time Balotelli-fanny
Mario Balotelli është aq i sigurtë se Reali i Madridit nuk do të shkojë në finalen e Ligës së Kampioneve sa për këtë ka vënë bast nderin e së dashurës së tij, Fanny Neguesha.

Sulmuesi i Milanit “ka motivuar” lojtarët e Realit teksa i pyetur nga mediat spanjolle ka deklaruar se nëse skuadra merengues do të shkojë në finale duke eliminuar Dortmundin, atëherë Cristiano Ronaldo dhe futbollistët e tjerë të Realit mund të flenë me të dashurën e tij.

Arritja e finales për skuadrën e Mourinho-s është një mision i vështirë, por jo i pamundur…sidomos tani që madrilenët kanë një stimul më shumë…të bëjnë Balotellin që të humbë bastin.

Ndeshja e një jave më parë e luajtur në Gjermani përfundoi 4-1 në favor të Dortmundit dhe madrilenëve u duhet një fitore me 3 ose më shumë gola diferencë që të prekin finalen.
/Tch
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

Balotelli-Realit: Fitoni dhe mund të flini me të dashurën time Empty Re: Balotelli-Realit: Fitoni dhe mund të flini me të dashurën time

Wed 1 May 2013 - 14:50
Message reputation : 100% (1 vote)
ahah...ky akoma ka ngel femij i perkdhelur dhe s'kupto asgje nga jeta...dhe paguhet shum me leket ton,sepse esht nje cop budalli qe gjemo pas nje topi...ma vaffa...
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi