Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default I presin gjuhën dhe braktisin foshnjën, mjekët: Do ta operojmë

prej Thu 2 May 2013 - 15:04
I presin gjuhën dhe braktisin foshnjën, mjekët: Do ta operojmë 51-300x205Foshnja që u gjet në Haraçin të Maqedonisë e braktisur dhe pa gjuhë tashmë do të ketë një fund të lumtur.
Një ekip mjekësh amerikan ndoshen në Maqedoni për këtë çështje, dhe kanë vendosur që Najdenit t’i bëhet një ndërhyrje kirugjikale.
Ngjarja e rëndë u shënua disa kohë më parë në Maqedoni, kur një foshnje u gjet e braktisur dhe me gjuhë të prerë./alb-observer.com/


I presin gjuhën dhe braktisin foshnjën, mjekët: Do ta operojmë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi