Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Forcat speciale të ushtrisë italiane zbulojnë strehimet e fshehta të nëndheshme të mafies kalabreze!

prej Sun 5 May 2013 - 0:48
Forcat speciale të ushtrisë italiane zbulojnë strehimet e fshehta të nëndheshme të mafies kalabreze! Ushtria-300x198Historiani John Dickie, i shoqëruar nga elita e forcave speciale të ushtrisë italiane, zbuluan një sërë tunelesh të nëndheshme të ndërtuara nga mafia!
Ky rrjet i sofistikuar labirinti është i fshehur mirë nën fshatrave të rajonit jugor italian të Kalabrisë dhe u lejon kriminelëve për të ikur fshehurazi, apo të strehoheshin aty për një kohë shumë të gjatë…/alb-observer.com/

Për më shumë rreth këtij mistri në videon në vijim:


Forcat speciale të ushtrisë italiane zbulojnë strehimet e fshehta të nëndheshme të mafies kalabreze! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi