Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Kamera filmon gabimisht midis dy peshkatarëve një përbindësh gjigand në liqen!

prej Mon 6 May 2013 - 11:48
Kamera filmon gabimisht midis dy peshkatarëve një përbindësh gjigand në liqen! Perbindeshi-300x158Shumë debate të ka ngjallur një video në të cilën duket qartë një përbindësh gjigand teksa kalon ndërmjet dy varkave peshkatarësh!
Përbindëshi, i cili ngjalli reagime të shumta, duke krijuar dy palë ata që besojnë në vërtetësinë e tij dhe pala tjetër që beson se është një sajesë!
Sido qoftë, interesi për këtë përbindësh është shumë i madh, pasi në këto ujëra edhe në të shkuarën kanë ekzistuar legjenda që përmbanin brenda tyre përbirsha të ujit!/alb-observer.com/
Ndërkohë duhet thesar se video u xhirim nga një grup peshkatarësh të cilët po peshkonin një të shtunë ujërat e një liqeni në Irlandë.
Komentet tuajat, por pasi ta keni parë videon!

Për më shumë në videon në vijim:


Kamera filmon gabimisht midis dy peshkatarëve një përbindësh gjigand në liqen! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi