Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default SJP kërkon filmin e tretë “Sex and the City”

prej Mon 6 May 2013 - 19:32
SJP kërkon filmin e tretë “Sex and the City” F.0506173419546_mYlli i serialit dhe dy filmave “Sex and the City”, Sarah Jessica Parker, kërkon edhe realizimin e vazhdimit të tretë të versionit filmit të projektit.
Aktorja, e cila luan rolin e Carrie Bradshaw në serialet dhe filmat, është e etur të rikthehet në karakterin e saj.

“Kam thënë... ka edhe një tregim të mbetur për ta treguar. Nëse është, në fakt, koha e duhur dhe vendi i duhur, ndoshta ne duhet ta tregojmë”.

“Do të ishte mrekulli. Është kënaqësi ta mendosh”, ka thënë Jessica Parker. /Telegrafi/


SJP kërkon filmin e tretë “Sex and the City” Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi