Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Vret veten adoleshentja, sapo ishte kthyer nga shkolla

prej Thu 9 May 2013 - 12:29
Vret veten adoleshentja, sapo ishte kthyer nga shkolla Helmimi-300x141Emrin e kishte Fatlinda por fatin nuk e kishte të tillë…Bëhet fjalë për një vajzë vetëm 16 vjec e cila i ka dhënë fund jetës duke pirë një sasi të madhe barnash. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Dollogozhda të Strugës, Maqedoni, ku Fatlinda M. nxënëse e shkollës së mesme Ibrahim Temo, pasi u kthye nga shkolla është mbyllur në dhomën e saj.
Pas nëjfarë kohe familjarët e saj të shqetësuar kanë trokitur në dhomë por nuk kanë marrë përgjigje. Më pas ata kanë hapur me dhunë derën dhe e kanë gjetur 16 vjecaren në gjendje tepër të rëndë. Menjëherë e kanë cuar në spitalin e Strugës por tashmë ishte tepër vonë.Polcia ka nisur hetimet për të zbardhur shkaqet që e shtynë adoleshenten për të kryer aktin fatal./alb-observer.com/


Vret veten adoleshentja, sapo ishte kthyer nga shkolla Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Bleroo
Bleroo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 1333
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/04/2013

default Re: Vret veten adoleshentja, sapo ishte kthyer nga shkolla

prej Thu 9 May 2013 - 12:29
Ceshtje dashurie do te jet mendoj


STOP ABORTIMIT!!!

https://www.youtube.com/watch?v=wUvPUDVRmqA

Pa mshiren ma te vogel kit trup ma shkatrrove!
At qka ma bone une kurr sta kisha bo...
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi