Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Greqi: Të burgosurit shqiptar luftë me të burgosurit arab, 1 irakian i vdekur 3 të plagosur!

prej Fri 10 May 2013 - 20:38
Greqi: Të burgosurit shqiptar luftë me të burgosurit arab, 1 irakian i vdekur 3 të plagosur! Burgu-300x225Një i burgosur nga Iraku ka mbetur i mbetur i vdekur për pasoj të përleshjes së egër midis bandash të burgosurish në burgun e Grevenas në Greqi.
Ngjarja u shënua para pak çastesh. Një grup të burgosurish shqiptar, pasi ishin grindur me një grup tjetër të burgosurish nga vendet arabe, vendos ti ndajnë diferencat e tyre me përleshje, ku të burgosurit shqiptar nuk kanë me një thikë provizore të krijuar në burg kanë vrarë një irakian dhe kanë plagosur tre të tjerë.
Të plagosurit u transferuar urgjentisht në gjendje të rëndë në spitalin e qytetit të Grevenas, ndërsa forca të shumta policor kanë shkuar në burg ku dhe po kryejnë kontrolle të imta.

Policia ka dhënë ende të detaje rreth kësaj ngjarje të rëndë, por bleri me dije se para një javë kishte patur një jarge analoge me 7 të burgosur të plagosur rëndë. Nga kontrolli që u krye nga policia u sekuestruan 25 thika provizore dhe 42 telefona celularë./alb-observer.com/


Greqi: Të burgosurit shqiptar luftë me të burgosurit arab, 1 irakian i vdekur 3 të plagosur! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Greqi: Të burgosurit shqiptar luftë me të burgosurit arab, 1 irakian i vdekur 3 të plagosur!

prej Fri 10 May 2013 - 20:45
vetem ne futboll jemi mbrapa ne shqiptaret hahha cudi....


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Bleroo
Bleroo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 1333
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/04/2013

default Re: Greqi: Të burgosurit shqiptar luftë me të burgosurit arab, 1 irakian i vdekur 3 të plagosur!

prej Fri 10 May 2013 - 20:51
Me zjarr, uje dhe Shqiptar mos luaj Razz


STOP ABORTIMIT!!!

https://www.youtube.com/watch?v=wUvPUDVRmqA

Pa mshiren ma te vogel kit trup ma shkatrrove!
At qka ma bone une kurr sta kisha bo...
W0rld
W0rld
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 570
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika,leximi&stervitja
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Your Dreams!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/04/2013

default Re: Greqi: Të burgosurit shqiptar luftë me të burgosurit arab, 1 irakian i vdekur 3 të plagosur!

prej Fri 10 May 2013 - 20:53
Per sa i perket ketij fakti SHQIPTARET bejne ligjin ne burgjet greke dhe kjo eshte Fakt ! Per c'fare ka ndodhur nuk mendoj se kjo eshte nje cilesi e mire e shqiptarit por burgu keto ka ..


I lutem atyre që kanë shumë fytyra, jepjani ndonjë fytyrë atyre që s'kanë fare !
Sponsored content

default Re: Greqi: Të burgosurit shqiptar luftë me të burgosurit arab, 1 irakian i vdekur 3 të plagosur!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi