Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
dr.Dugi
dr.Dugi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Postime</b> Postime : 117
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2012
http://www.keshillamjeksore.com

default Permbajtja e Kofeines

prej Thu 16 May 2013 - 11:53
Ne foto i keni te cekuraa se cilat produkte qe ne konsumojm thuajse cdo dite kane Kafeine.
Punuar nga keshillamjeksore.com
Permbajtja e Kofeines 16672110200277725719976

Bleroo
Bleroo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 1333
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/04/2013

default Re: Permbajtja e Kofeines

prej Thu 16 May 2013 - 12:11
Kaq shume permban nje kafe turke?
si dhe a eshte e demshme ndonje gje?


STOP ABORTIMIT!!!

https://www.youtube.com/watch?v=wUvPUDVRmqA

Pa mshiren ma te vogel kit trup ma shkatrrove!
At qka ma bone une kurr sta kisha bo...
dr.Dugi
dr.Dugi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Postime</b> Postime : 117
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2012
http://www.keshillamjeksore.com

default Re: Permbajtja e Kofeines

prej Thu 16 May 2013 - 12:20
Bleroo shkruajti:Kaq shume permban nje kafe turke?
si dhe a eshte e demshme ndonje gje?

Po pra permban sasi te madhe te kofeines, andaj dhe nuk preferohet te konsumohet aq shume, si e konsumon populli shqiptare.https://i.servimg.com/u/f81/14/77/87/95/km10.jpg[color=#000000]" width="275" height="33" alt="Natural" />

Keshilla Mjekesore

Bleroo
Bleroo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 1333
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/04/2013

default Re: Permbajtja e Kofeines

prej Thu 16 May 2013 - 12:24
Une i pi deri ne 2-3 kafe ne dite a eshte shume? (turke po mendoj)


STOP ABORTIMIT!!!

https://www.youtube.com/watch?v=wUvPUDVRmqA

Pa mshiren ma te vogel kit trup ma shkatrrove!
At qka ma bone une kurr sta kisha bo...
dr.Dugi
dr.Dugi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Postime</b> Postime : 117
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2012
http://www.keshillamjeksore.com

default Re: Permbajtja e Kofeines

prej Thu 16 May 2013 - 12:37
Bleroo shkruajti:Une i pi deri ne 2-3 kafe ne dite a eshte shume? (turke po mendoj)

Mundohu ti rrallosh, pasi asnje perfitim nuk e ka organizmi nga kafja qe ti perdor.https://i.servimg.com/u/f81/14/77/87/95/km10.jpg[color=#000000]" width="275" height="33" alt="Natural" />

Keshilla Mjekesore

Sponsored content

default Re: Permbajtja e Kofeines

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi