Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default A është feja islame një fe e dhunës?

prej Wed 15 Dec 2010 - 13:34
Respektoj besimin e gjithkujt si edhe mendimin ndryshe te secilit.
Nuk kisha ndermend te hapja nje teme te tille, por per arsyen se nje prej moderatoreve ne komunitetin mysliman te nje forumi, fshiu dy postimet e mia per te vetmen arsye sepse nuk i shkonin per shtat mendimeve te tij........dhe si e modes qe eshte bere ne forum, te fshijne postimet dhe nuk te japin asnje arsye perse fshihen, atehere po e hap kete teme ketu ku besoj se do argumentojme te gjithe.Nuk kam si qellim te ofendoj besimtaret musliman por t'ju hap syte qe te shikojne e te luftojne per permiresimin e fese se tyre.


A është feja islame një fe e dhunës?  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi