Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Përshëndetje kur hyni dhe dilni nga forumi.

prej Sat 11 May 2013 - 21:42
Message reputation : 100% (1 vote)
First topic message reminder :

pershendetje princeshe


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH

eris
eris
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 15
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/02/2014

default Re: Përshëndetje kur hyni dhe dilni nga forumi.

prej Fri 7 Feb 2014 - 22:38
Princesha shkruajti:Pershendetje Forumi im i Dashur dhe Miqet e mi ..
mire mbrema moter e dashur viola si je aje mire me vjen shum keq per kete gjendje e forum ishalla regullohet
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Përshëndetje kur hyni dhe dilni nga forumi.

prej Fri 7 Feb 2014 - 22:43
eris shkruajti:
Princesha shkruajti:Pershendetje Forumi im i Dashur dhe Miqet e mi ..
   mire    mbrema    moter e     dashur    viola    si   je   aje   mire   me    vjen    shum  keq   per   kete   gjendje e  forum   ishalla   regullohet
Mo te vie keq hic, Forumi eshte shendosh e mire pa merak ..  Very Happy
eris
eris
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 15
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/02/2014

default Re: Përshëndetje kur hyni dhe dilni nga forumi.

prej Fri 7 Feb 2014 - 22:45
Princesha shkruajti:
eris shkruajti:
Princesha shkruajti:Pershendetje Forumi im i Dashur dhe Miqet e mi ..
   mire    mbrema    moter e     dashur    viola    si   je   aje   mire   me    vjen    shum  keq   per   kete   gjendje e  forum   ishalla   regullohet
Mo te vie keq hic, Forumi eshte shendosh e mire pa merak ..  Very Happy
vjola forum ka nevoje per mbeshtetje te fort legjenda esht ne lobim per vendosje te madhe
Adda
Adda
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 9
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 07/02/2014

default Re: Përshëndetje kur hyni dhe dilni nga forumi.

prej Fri 7 Feb 2014 - 22:45
eris shkruajti:
Princesha shkruajti:Pershendetje Forumi im i Dashur dhe Miqet e mi ..
   mire    mbrema    moter e     dashur    viola    si   je   aje   mire   me    vjen    shum  keq   per   kete   gjendje e  forum   ishalla   regullohet
Po nuk erdhi Legjenda forumi ska per te qene asnjeher mire... Very Happy
eris
eris
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 15
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/02/2014

default Re: Përshëndetje kur hyni dhe dilni nga forumi.

prej Fri 7 Feb 2014 - 22:48
Adda shkruajti:
eris shkruajti:
Princesha shkruajti:Pershendetje Forumi im i Dashur dhe Miqet e mi ..
   mire    mbrema    moter e     dashur    viola    si   je   aje   mire   me    vjen    shum  keq   per   kete   gjendje e  forum   ishalla   regullohet
Po nuk erdhi Legjenda forumi ska per te qene asnjeher mire... Very Happy
shperso dot vije
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21427
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Përshëndetje kur hyni dhe dilni nga forumi.

prej Wed 12 Feb 2014 - 13:10
Pershendetje...


Përshëndetje kur hyni dhe dilni nga forumi. - Faqe 17 6ds9w0
Jerenim
Jerenim
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 201
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : As vet nuk e di!!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/12/2012
http://studentet.info

default Re: Përshëndetje kur hyni dhe dilni nga forumi.

prej Wed 26 Feb 2014 - 17:19
Pershendetje ..cish jeni cish po ja kaloni..


Nëse nuk mund të bëhesh laps, për të shkruar lumturinë e dikujt, bëhu gomë për të fshirë mërzitjet e saj.
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Re: Përshëndetje kur hyni dhe dilni nga forumi.

prej Wed 26 Feb 2014 - 20:36
mire mbrema forumista


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Përshëndetje kur hyni dhe dilni nga forumi.

prej Thu 20 Mar 2014 - 22:27
Message reputation : 100% (1 vote)
Pershendetje per te gjithe ...Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Re: Përshëndetje kur hyni dhe dilni nga forumi.

prej Thu 20 Mar 2014 - 22:28
pershendetje   moter   bessa


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Përshëndetje kur hyni dhe dilni nga forumi.

prej Fri 21 Mar 2014 - 22:11
mbrema


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Përshëndetje kur hyni dhe dilni nga forumi.

prej Fri 21 Mar 2014 - 23:06
Pershendetje
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Përshëndetje kur hyni dhe dilni nga forumi.

prej Fri 21 Mar 2014 - 23:17
Message reputation : 100% (1 vote)
He mi Erisa cna thua ndonje gje ti se te tjeret kane rene ne gjumin e ariut polar  kyyyy  he se ke llaff te embel ti po he..

Mbrema njehere  Very Happy 


Përshëndetje kur hyni dhe dilni nga forumi. - Faqe 17 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Nitta
Nitta
Komplet
Komplet
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3811
<b>Hobi</b> Hobi : Pushimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te Motra ime Essi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/07/2011

default Re: Përshëndetje kur hyni dhe dilni nga forumi.

prej Tue 8 Apr 2014 - 19:13
Mirmbremaa Tgjithvee  Very Happy


- Nuk kam Kohë për të Urryer ata që më Urrejnë sepse jam Shumë e Zënë duke Dashur Ata që më Duan, Duke Folur me Ata që më Kuptojnë dhe duke Luftuar për Ata që me të Vërtetë Kujdesen për
Mua..
- Jeta është Shumë e Shkurtër për t`u Harxhuar me Njerëz Bosh...
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Përshëndetje kur hyni dhe dilni nga forumi.

prej Tue 8 Apr 2014 - 20:23
mbrema


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Përshëndetje kur hyni dhe dilni nga forumi.

prej Wed 14 May 2014 - 14:40
Message reputation : 0% (1 vote)
pershendetje Tironci shum i rrespektuarpexha
pexha
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 1673
<b>Hobi</b> Hobi : forumet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : kamenic
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 16/01/2011

default Re: Përshëndetje kur hyni dhe dilni nga forumi.

prej Wed 14 May 2014 - 15:57
pershndetje per te gjitj juve qe jeni ktuKushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Përshëndetje kur hyni dhe dilni nga forumi.

prej Wed 14 May 2014 - 21:51
Message reputation : 0% (1 vote)
pershendetje te gjithveKushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Përshëndetje kur hyni dhe dilni nga forumi.

prej Wed 14 May 2014 - 21:51
Message reputation : 0% (1 vote)
pershendetje te gjithveAnabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Përshëndetje kur hyni dhe dilni nga forumi.

prej Wed 14 May 2014 - 21:55
Message reputation : 100% (1 vote)
Mbremani cupka e djemka ,vizitore e anetare,lexues e komentues te gjithe!  kyyyy   Very Happy 


Përshëndetje kur hyni dhe dilni nga forumi. - Faqe 17 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Re: Përshëndetje kur hyni dhe dilni nga forumi.

prej Wed 14 May 2014 - 21:58
AnGeLiC shkruajti:Mbremani cupka e djemka ,vizitore e anetare,lexues e komentues te gjithe!  kyyyy   Very Happy 
mire   mbrema   edhe   ty   moter   angelic


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Përshëndetje kur hyni dhe dilni nga forumi.

prej Thu 15 May 2014 - 23:35
Message reputation : 0% (1 vote)
pershendetje forumiKushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Përshëndetje kur hyni dhe dilni nga forumi.

prej Thu 15 May 2014 - 23:37
Message reputation : 0% (1 vote)
nga kushtrimiavatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Re: Përshëndetje kur hyni dhe dilni nga forumi.

prej Fri 23 May 2014 - 23:21
mire
mbrema   bessa


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Përshëndetje kur hyni dhe dilni nga forumi.

prej Sun 24 Aug 2014 - 4:39
Message reputation : 0% (1 vote)
Pershendetje juveJuventini
Juventini
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 8638
<b>Hobi</b> Hobi : Sporti
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/10/2011

default Re: Përshëndetje kur hyni dhe dilni nga forumi.

prej Wed 27 Aug 2014 - 20:50
Message reputation : 0% (1 vote)
Mirmbrema


Nuk kam kohe te urrej ata qe me urrejne ,sepse jam shume i zene duke dashur ata qe me duan :)))
Përshëndetje kur hyni dhe dilni nga forumi. - Faqe 17 5l3r52
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Përshëndetje kur hyni dhe dilni nga forumi.

prej Tue 16 Sep 2014 - 5:32
Message reputation : 0% (1 vote)
Pershendetje juve
ShtriGa
ShtriGa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 25
<b>Postime</b> Postime : 220
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Burrel
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/01/2014

default Re: Përshëndetje kur hyni dhe dilni nga forumi.

prej Wed 8 Oct 2014 - 10:58
pershendetje


Përshëndetje kur hyni dhe dilni nga forumi. - Faqe 17 Animation1-1
Erisa
Erisa
SpecialDesign
SpecialDesign
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 64
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2014

default Re: Përshëndetje kur hyni dhe dilni nga forumi.

prej Thu 9 Oct 2014 - 23:20
Hi All...
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Përshëndetje kur hyni dhe dilni nga forumi.

prej Thu 9 Oct 2014 - 23:42
Message reputation : 100% (1 vote)
Hi Erisa !

Ckemi? A po ju rihet ndopak?


Përshëndetje kur hyni dhe dilni nga forumi. - Faqe 17 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
preshevari
preshevari
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 28
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : presheva
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/02/2012

default Re: Përshëndetje kur hyni dhe dilni nga forumi.

prej Mon 13 Oct 2014 - 22:58
AnGeLiC shkruajti:Hi Erisa !

Ckemi? A po ju rihet ndopak?
mire mbrema angelic legjenda erdhi me zemer mendje ketu
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Përshëndetje kur hyni dhe dilni nga forumi.

prej Sun 19 Oct 2014 - 19:20
mbrema


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Përshëndetje kur hyni dhe dilni nga forumi.

prej Wed 22 Oct 2014 - 18:59
Message reputation : 0% (1 vote)
Pershendetje te gjithveKushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Përshëndetje kur hyni dhe dilni nga forumi.

prej Sun 26 Oct 2014 - 19:34
Message reputation : 0% (1 vote)
Pershendetje e zoja shpisKushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Përshëndetje kur hyni dhe dilni nga forumi.

prej Mon 27 Oct 2014 - 19:06
Message reputation : 0% (1 vote)
Pershendetje antar te nderuar hyni ne forum po dhe ne se keni rezerva nga dikushkomando
komando
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 735
<b>Hobi</b> Hobi : sporti
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : kosove
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/07/2011

default Re: Përshëndetje kur hyni dhe dilni nga forumi.

prej Thu 13 Nov 2014 - 23:03
pershendetje te gjitheve ne forum...ka kohe qe skam qene ketu ...paska ndryshu e sene vene.....uroj te jeni mire te gjithe
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Përshëndetje kur hyni dhe dilni nga forumi.

prej Thu 13 Nov 2014 - 23:07
Message reputation : 100% (1 vote)
Mirmbrema Komando!


Përshëndetje kur hyni dhe dilni nga forumi. - Faqe 17 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
komando
komando
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 735
<b>Hobi</b> Hobi : sporti
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : kosove
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/07/2011

default Re: Përshëndetje kur hyni dhe dilni nga forumi.

prej Thu 13 Nov 2014 - 23:16
mirebrema.....qka me ju kisha ba mesazheve ...mi kishit sakatos krejt hahahahah
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Përshëndetje kur hyni dhe dilni nga forumi.

prej Thu 13 Nov 2014 - 23:20
Message reputation : 100% (1 vote)
Asgje su kam bere..ne fakt kam kohe pa hyre ne panel se di se cbehet nga ajo ane!! Razz

Mire qe ma kujtove ta shoh njehere tani se kush e di kur hy prap!


Përshëndetje kur hyni dhe dilni nga forumi. - Faqe 17 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
vigan
vigan
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 1
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/12/2014

default Re: Përshëndetje kur hyni dhe dilni nga forumi.

prej Wed 3 Dec 2014 - 23:58
Pershendetje forumist
Sponsored content

default Re: Përshëndetje kur hyni dhe dilni nga forumi.

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi