Shko poshtë
Nitta
Nitta
Komplet
Komplet
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3811
<b>Hobi</b> Hobi : Pushimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te Motra ime Essi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/07/2011

default Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Sun 28 Apr 2013 - 10:55
First topic message reminder :

Qe me paskan rrit Gradenn .. Ju Faleminderit Shumee


- Nuk kam Kohë për të Urryer ata që më Urrejnë sepse jam Shumë e Zënë duke Dashur Ata që më Duan, Duke Folur me Ata që më Kuptojnë dhe duke Luftuar për Ata që me të Vërtetë Kujdesen për
Mua..
- Jeta është Shumë e Shkurtër për t`u Harxhuar me Njerëz Bosh...

Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Tue 14 May 2013 - 13:59
Gjatë një seminari për çiftet , një gruaje i bëhet kjo pyetje :

Burri juaj ju bën të lumtur ? Ju bën me të vërtetë të lumtur ?

Në atë kohë , burri i saj reagon duke ngritur kokën , gjë që nënkuptonte besim .

Ai e dinte se gruaja e tij do të thoshte Po , sepse ajo kurrë nuk ishte ankuar gjatë martesës. Megjithatë gruaja u përgjigj me oshëtimë : Jo !

Jo , burri im nuk më ka bërë të ndihem e lumtur !

Në këtë moment , burri po kërkonte me sy daljen më të afërt të sallës ..

Burri im nuk më ka bërë të lumtur , nuk më bën të lumtur , unë ndihem e lumtur !

Dhe vazhdoi :

Fakti që unë jam apo jo e lumtur nuk varet nga ai por , nga mua ! Lumturinë time e vendos vetëm unë !Unë vendos të jem e lumtur !

..në çdo moment , në çdo situatë të jetës time , nëse lumturia ime do të varej nga dikush tjetër , atëherë unë do kisha telashe të mëdha !

Çdo gjë që ekziston në këtë jetë është në evolucion të vazhdueshëm: pasuria e njeriut ,trupi , koha ,koka ime , kënaqësitë , miqtë , shëndeti fizik dhe mendor .Kështu pa mbarim unë mund të citoj një listë shumë të gjatë…

Unë vendos të jem e lumtur !Nëse shtëpia ime është e zbrazët apo e mbushur : Unë jam e lumtur !

Nëse dalim bashkë , apo kur dal vetëm : Unë jam e lumtur !

Nëse në punë më paguajnë mirë ose jo : Unë jam e lumtur !

Jam e martuar , por isha e lumtur kur isha vetëm ! Jam e kënaqur për veten time !

Gjërat e tjera , njerëzit , situatat ,apo momentet unë i quaj : Përvoja që mund të më japin momente gëzimi apo trishtimi !

Kur më vdes një person i afërt , unë jam një person i lumtur , në një moment të pashmangshëm trishtimi .

Kam mësuar nga eksperiencat kalimtare dhe jetoj ato që janë të pafundme : Të dashuroj ,të fal , të ndihmoj,të pranoj , të kuptoj …

Ka njerëz që thonë :Unë tani nuk mund të ndihem i lumtur, sepse jam keq ,sepse nuk kam para , sepse bën shumë nxehtë , sepse më kanë fyer , sepse dikush nuk më do më,sepse nuk arrijnë të më vlerësojnë,sepse im shoq nuk është ai që prisja ,sepse fëmijët e mi nuk më bëjnë të lumtur ,sepse punoj në një profesion të rëndomtë , e kështu pa mbarim…

Unë e dua jetën , jo sepse jeta ime është më e lehtë se e të tjerëve .Është sepse unë kam vendosur të jem një person i lumtur dhe jam përgjegjëse për lumturinë time !Kur kam marrë këtë vendim e kam bërë për të vetmen arsye : T’ju heq një barrë të rëndë nga supet tim shoqi dhe të tjerëve …

Në këtë mënyrë martesa ime funksionon e lumtur prej shumë vitesh.

Mos lejo askënd të jetë përgjegjës për lumturinë tënde !

Të jesh i lumtur edhe pse është nxehtë, edhe pse je sëmurë ,edhe nëse dikush të ka lënduar , edhe nëse nuk të duan dhe nuk të vlerësojnë !

Mjafton të kemi qetësinë për të pranuar gjëra që nuk mund t’i ndryshojmë ,kurajën për të ndryshuar gjërat që mund të ndryshohen dhe mençurinë që të bëjmë dallimin midis tyre !!

Lexuar diku...


Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..? - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Tue 14 May 2013 - 14:47
Diell dhe Koha shume e ngrohteNjë shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..? - Faqe 3 1t7y1w
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Tue 14 May 2013 - 15:59
asgje e vecante


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Tue 14 May 2013 - 22:38
asgje
Nitta
Nitta
Komplet
Komplet
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3811
<b>Hobi</b> Hobi : Pushimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te Motra ime Essi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/07/2011

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Tue 14 May 2013 - 22:55
Asgjee


- Nuk kam Kohë për të Urryer ata që më Urrejnë sepse jam Shumë e Zënë duke Dashur Ata që më Duan, Duke Folur me Ata që më Kuptojnë dhe duke Luftuar për Ata që me të Vërtetë Kujdesen për
Mua..
- Jeta është Shumë e Shkurtër për t`u Harxhuar me Njerëz Bosh...
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Tue 14 May 2013 - 22:55
natyra ku rrika Nitta
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Wed 15 May 2013 - 20:24
Te aferm qe nuk i shikon pothuajse kurre , por qe te ftojne ne dasma , ditelindje , festa , perkujtimore .
Dhe ti qan ...
Nga lumturia ?
Jo !
Sepse do te kushtoje shume dhe nuk ke aspak deshire per te shkuar !


Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..? - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Wed 15 May 2013 - 21:05
hiq
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Wed 15 May 2013 - 21:16
amoria ka dite qe sme flet me goje rrushhh
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Wed 15 May 2013 - 21:17
grrrr grrrr me ka rene ne sy se je i merzitur,nuk flet fare
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Wed 15 May 2013 - 21:29
Asgje qetsi.
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Wed 15 May 2013 - 23:56
Koha qe ka gjithe mbazditen qe po bije shi Merzitur


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Thu 16 May 2013 - 1:17
Cfare kam urryer gjithe jeten time ne vendin tim eshte menyra sesi njerezit reagojne ndaj lajmeve te keqija, ngjarjeve te trishtuara, ndodhive te hidhura. Ok, pranoj qe shqiptaret nuk kane aspak klas as ne perjetimin e gezimit e egzaltimit, por per histeri kolektive ndaj lajmit te keq mbajne rekord.
Duken aq te angazhuar per ta tjerur, sterzgjatur, shtojne aq shume detaje per ta bere sa me tragjik, a thua se nga niveli i tragjedise se tjetrit varet drejtperdrejt mirqenia e tyre. I bejne keto me aq zell, gati gati me nje buzeqeshje ne cep te buzes, sa shume mire mund te mendosh se jane te kenaqur qe here pas here te kene midis tyre lajme te tilla. Per pune buje dasmat, lindjet, sukseset, fitoret nuk krahasohen kurre me vrasjet, vetevrasjet, aksidentet, disfatat apo divorcet.
Duhet hedhur ideja qe shprehja e vjeter "miku i mire njihet ne dite te keqe" te modifikohet ne "miku i mire njihet ne dite te mira". Ne dite te keqija? Te gjithe i ke aty gjoja duke te mbeshtetur e ngushelluar, te kenaqur qe jeta eshte sjelle me mire me ta, qe te afermit e tyre jane mire, qe ata jane me me shume fat.
Miku i mire ne fakt duket ne dite te mira dhe te keqija, pa shume fjale te kota, prane teje ne heshtje kur ti nuk ke nevoje te rrish vetem me dhimbjen tende dhe me me shume buzeqeshje te sinqerta kur do dike me ke te ndash ditet e tua te lavdishme, fitoret, gezimet.
Jeta na sjellte prane te gjitheve sa me shume miq te vertete e dite te bukura.


Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..? - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Hotlani
Hotlani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 1151
<b>Hobi</b> Hobi : lexim dhe shkrim i poezive
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Në hapsirën shqiptare
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/11/2012
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Thu 16 May 2013 - 1:29
Ndryshimi i kohes ,sepse dy ditet e kaluara ishte shume ftohet!


FEMIJA RRITET DUKE FJETUR ,POR NESE NJI POPULL FLEN AI VDES. ISMAIL QEMALI
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Thu 16 May 2013 - 22:14
Mendja e dikujt kuptohet pas dy ose tre fjalesh , ndersa zemra , as pas disa vjetesh .


Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..? - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Thu 16 May 2013 - 22:18
AnGeLiC shkruajti:Mendja e dikujt kuptohet pas dy ose tre fjalesh , ndersa zemra , as pas disa vjetesh .
dmth mua qe me njeh 5 vjet me zberthen komplet grrrr grrrr


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Thu 16 May 2013 - 22:31
dy postime sot para diteNjera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Fri 17 May 2013 - 1:36
Njerzit


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
Nitta
Nitta
Komplet
Komplet
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3811
<b>Hobi</b> Hobi : Pushimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te Motra ime Essi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/07/2011

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Fri 17 May 2013 - 12:43
Asgje


- Nuk kam Kohë për të Urryer ata që më Urrejnë sepse jam Shumë e Zënë duke Dashur Ata që më Duan, Duke Folur me Ata që më Kuptojnë dhe duke Luftuar për Ata që me të Vërtetë Kujdesen për
Mua..
- Jeta është Shumë e Shkurtër për t`u Harxhuar me Njerëz Bosh...
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Fri 17 May 2013 - 12:44
deri tani asgje


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Nitta
Nitta
Komplet
Komplet
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3811
<b>Hobi</b> Hobi : Pushimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te Motra ime Essi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/07/2011

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Sat 18 May 2013 - 12:50
Asgjee


- Nuk kam Kohë për të Urryer ata që më Urrejnë sepse jam Shumë e Zënë duke Dashur Ata që më Duan, Duke Folur me Ata që më Kuptojnë dhe duke Luftuar për Ata që me të Vërtetë Kujdesen për
Mua..
- Jeta është Shumë e Shkurtër për t`u Harxhuar me Njerëz Bosh...
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Sat 18 May 2013 - 23:05
Te shpresosh se Bota do te trajtoje mire sepse je nje person i drejte eshte si te mendosh se nje dem nuk do te sulmoje sepse je vegjetarian.


Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..? - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Sat 18 May 2013 - 23:08
kjo siper shum po m epelqen sonde grrrrMarin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Sat 18 May 2013 - 23:10
asgje


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
W0rld
W0rld
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 570
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika,leximi&stervitja
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Your Dreams!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/04/2013

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Sat 18 May 2013 - 23:21
Message reputation : 100% (1 vote)
Grada qe kam mar ne Forum!
Ju Faleminderit edhe njeher ...


I lutem atyre që kanë shumë fytyra, jepjani ndonjë fytyrë atyre që s'kanë fare !
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Sat 18 May 2013 - 23:45
Ajri i paster ne fshat ...Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Sat 18 May 2013 - 23:46
nje pershendetje sonte Very HappyMarin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Sun 19 May 2013 - 0:47
asgje e vecante


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Sun 19 May 2013 - 0:58
Mitingu i sali berishes ne qytetin tim.U knaqem me Elvana gjata,Soni malaj apo Dr.Flori..kush donte tja dinte per salen Very HappyNjë shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..? - Faqe 3 1t7y1w
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Sun 19 May 2013 - 0:59
ky mitingaxhiu lart grrrr grrrr
nje mace e zeze qe me preu rrugen . do kete ngel nai goc me barre si duket Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..? - Faqe 3 2585209286
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Sun 19 May 2013 - 1:12
forumi qe flen


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Sun 19 May 2013 - 1:13
Ka kohe qe flen Maks...jo vetem sonte.


Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Sun 19 May 2013 - 1:16
duhen zbuluar gjumashet cimi grrrr


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Sun 19 May 2013 - 1:18
Zbulut jone...por jua kan myll gojet me shpotite Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..? - Faqe 3 1698836746


Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Sun 19 May 2013 - 1:36
Nje klient qe erdhi te pyeste sa kushton nje meter pice grrrr grrrr grrrr grrrr


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
Nitta
Nitta
Komplet
Komplet
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3811
<b>Hobi</b> Hobi : Pushimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te Motra ime Essi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/07/2011

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Sun 19 May 2013 - 18:22
Asgjee e veqant


- Nuk kam Kohë për të Urryer ata që më Urrejnë sepse jam Shumë e Zënë duke Dashur Ata që më Duan, Duke Folur me Ata që më Kuptojnë dhe duke Luftuar për Ata që me të Vërtetë Kujdesen për
Mua..
- Jeta është Shumë e Shkurtër për t`u Harxhuar me Njerëz Bosh...
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Sun 19 May 2013 - 19:51
dicka personale


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Nitta
Nitta
Komplet
Komplet
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3811
<b>Hobi</b> Hobi : Pushimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te Motra ime Essi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/07/2011

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Mon 20 May 2013 - 12:46
Asgje


- Nuk kam Kohë për të Urryer ata që më Urrejnë sepse jam Shumë e Zënë duke Dashur Ata që më Duan, Duke Folur me Ata që më Kuptojnë dhe duke Luftuar për Ata që me të Vërtetë Kujdesen për
Mua..
- Jeta është Shumë e Shkurtër për t`u Harxhuar me Njerëz Bosh...
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Mon 20 May 2013 - 13:00
Per ironi njerezit me te suksesshem,me te medhenj e me te plotesuar ne jete jane ata me te thjeshtet.Ndersa dhite e zgjebosura ,te zgjebosura mbeten sido qe te jete.Ka dhe nga ata qe pertojne te behen te komplikuar dhe levdojne thjeshtesine pasi me te nenkuptojne "te ndejturit kot,te mos punuarit,te mos mesuarit" e keshtu justifikojne vetveten ,genjejne vetveten duke i dhene nje emer kotesise qe i rrethon .


Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..? - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Mon 20 May 2013 - 13:01
vapa


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Sponsored content

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi