Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
hertzawesome
hertzawesome
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 10
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2013

default Nje makine me Hertz

prej Wed 22 May 2013 - 10:43
HERTZ MAKINA ME QERA

Makinat me te mira per ju duke filluar nga 29 euro ne dite.Makinat tona jane te gjitha te reja,manuale ose automatike,
me siguracion, kilometra te palimituara dhe sherbim te plote teknik 24 ore. Ne ju gjendemi ne
cdo ore dhe ne cdo vend. Me dy pika ne Tirane, ju mirepresim !!!!!!

Location 1: Tirana International Airport nga ora 07:00 deri ne 22:00
Location 2: Tirana International Hotel nga ora 08:00 deri ne 20:00
Contact number: 00355 692058775 24 ore, 00355 4 2262511
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Nje makine me Hertz

prej Wed 22 May 2013 - 10:50
hertzawesome shkruajti:HERTZ MAKINA ME QERA

Makinat me te mira per ju duke filluar nga 29 euro ne dite.Makinat tona jane te gjitha te reja,manuale ose automatike,
me siguracion, kilometra te palimituara dhe sherbim te plote teknik 24 ore. Ne ju gjendemi ne
cdo ore dhe ne cdo vend. Me dy pika ne Tirane, ju mirepresim !!!!!!

Location 1: Tirana International Airport nga ora 07:00 deri ne 22:00
Location 2: Tirana International Hotel nga ora 08:00 deri ne 20:00
Contact number: 00355 692058775 24 ore, 00355 4 2262511
po si shtrenjte ca bre lalke ndonje ulje cmimi kini se ne 25 euro i kemi ne greqi edhe me trafik persembari hahaha pres pergjigje


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
hertzawesome
hertzawesome
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 10
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2013

default Re: Nje makine me Hertz

prej Wed 22 May 2013 - 12:46
Jo nuk mund ti ulim me shume, sepse ne ate cmim perfshihen km palimit, siguracion full kasko dhe sherbim teknik 24 ore, te cilat normalisht qe jane kosto per kompanine. gjithsesi po erdhe ne tirane kete vere te mirepresim dhe flasim per ndonje cmim te mire.
Sponsored content

default Re: Nje makine me Hertz

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi