Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Papritmas hapet një super vrimë, “përpinë” brenda 5 puntorë

prej Wed 22 May 2013 - 17:42
Papritmas hapet një super vrimë, “përpinë” brenda 5 puntorë K1-300x250Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në afërsi të Hong Kongut, ku papritmas është hapur një gropë e madhe dhe ka përpirë brenda saj 5 persona.
Personat në fjalë kanë humbur jetën ndërsa vetëm një ësht mundur të shpëtohet.
Kjo vrimë masive është hapur gjatë orarit të punës, kur disa punëtorë ishin duke punuar. E përditshmja “Shangai Daily” kanë lajmëruar se ekipet e shpëtimit kanë arritur që të shpëtojnë vetëm një person, ndërsa deri tani kanë humbur jetën pesë persona.
Dukuria në fjalë po bëhet mjaft e shpeshtë në Kinë, edhe për këtë akuzohen kryesisht firmat ndërtuese, të cilat punojnë jasht standarteve./alb-observer.com/


Papritmas hapet një super vrimë, “përpinë” brenda 5 puntorë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi