Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Anëtari i ekuipazhit të jahtit, ngacmon seksualisht 11-vjeçaren!

prej Thu 23 May 2013 - 14:00
Anëtari i ekuipazhit të jahtit, ngacmon seksualisht 11-vjeçaren! 1113-300x184Ka irrituar mbarë opinionin një punonjës 33-vjeçar i një jahti që përdorej për kruazierë, teksa është filmuar duke ngacmuar seksualisht një vajzë 11-vjeçare!
Siç dhe denoncoi 11-vjeçarja, 33-vjeçari, Milton Bragkantza nga India i cili ka punuar si kamerier në anije, e puthi dhe i kapi gjoksin e saj.
Në videon që regjistroi kamera e sigurisë, të cilën jua paraqet dhe alb-observer.com, duket qartë tek punëtori takon rastësisht 11-vjeçaren në momentin që ajo shkon për te ashensori. 33-vjeçari e ndjek atë, i qëndron pranë dhe më pas e “prek” nga kurrizi!
Sipas denoncimit të 11-vjeçares, Milton Bragkantza pasi i qëndori pranë dhe e preku në shpinë, në vijim e preku në vende intime dhe e puthi!
Ngjarja ndodhi në linjën turistike të anijes nisur nga Majami me destinacion Bahamës./alb-obrserverr.com/

Për më shumë në videon në vijim:


Anëtari i ekuipazhit të jahtit, ngacmon seksualisht 11-vjeçaren! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi