Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 37
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Gazetarja Heq Shaminë Nga Koka Para Imamit (Video)

prej Sun 26 May 2013 - 17:06

Gazetarja egjiptiane, Riham Said ka qenë protagonistja e një diskutimi shumë të nxehtë gjatë një interviste me një klerik mysliman në TV Memra.

Ajo ka hequr shaminë nga koka gjatë intervistës me klerikun Yousuf Badri. Ky video regjistrim është bërë më 17 prill të këtij viti, por në YouTube është postuar sot.

Këtë incizim mund ta ndiqni me përkthim edhe në gjuhën angleze.gazetatribuna.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Gazetarja Heq Shaminë Nga Koka Para Imamit (Video)

prej Sun 26 May 2013 - 17:28
Legjenda kujdes shkrimet ku i merr,merri te plota e jo per gjysem dhe permend burimin e lajmit ku e ke marr sepse shume prej lajmeve i rregullova vete..si dhe kujdes forumin ku i hap ato..


Gazetarja Heq Shaminë Nga Koka Para Imamit (Video) Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Gazetarja Heq Shaminë Nga Koka Para Imamit (Video)

prej Mon 27 May 2013 - 1:59
She she sa hije i kane floket edhe sa i shkojne,cfare bukurie vertet gjynah ti mbulosh,nuk e kam kuptuar qarte debatin per te cilen behet fjale por kuptova qe Imami ne mes te bisedes e kercenoi gazetaren se per kete sjellje te saj ai mund ta mbyll fare gazetarine ku ajo punonte dhe ajo e pyet se ku e gjen kete te drejte e me cfare arsye??

Ka harru te vdes Imami Gazetarja Heq Shaminë Nga Koka Para Imamit (Video) 721253


Gazetarja Heq Shaminë Nga Koka Para Imamit (Video) Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Sponsored content

default Re: Gazetarja Heq Shaminë Nga Koka Para Imamit (Video)

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi