Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default 17 vjeçari djeg të gjallë të dashurën e tij

prej Mon 27 May 2013 - 1:39
17 vjeçari djeg të gjallë të dashurën e tij Djali_20130526062415
“Ishte akoma gjallë kur i vura zjarrin”. Janë këto fjalët e rënda të deklaruara nga Davide M, 17 vjeçari italian i cili pranoi në polici vrasjen e të dashurës së tij 16 vjeç, Fabiana Luzzi, në Corigliano Calabro të Italisë.

Djali, i dashuri i së ndjerës tregoi me hollësi në polici të gjitha detajet e vrasjes, ndërsa trupi i saj u gjet i karbonizuar në periferi të një fshati, ndërsa kishte humbur gjurmët nga banesa e saj qysh të premten.

Zhdukja e vajzës u denoncua nga familjarët e saj, pas 16 vjeçcarja nuk ishte kthye nga shkolla në shtëpi qysh prej së premtes.

Davide u paraqit në spital me disa djegie në fytyrë, por fillimisht nuk pranoi të japë shpjegime, deri sa erdhi denoncimi për zhdukjen e Fabianës, ndërsa ky i fundit vetëm përballë pyetjeve të shumta deklaroi para policisë se ishte sulmuar.

I riu rrëfeu në polici se e kishte vrarë të dashurën për shkak të disa konflikteve që ekzistonin në lidhjen e tyre dhe prej xhelozive reciproke.

“Ishte ende gjallë kur i vura zjarrin, pasi e qëllova me thikë e dogja për të zhdukur trupin e saj”, tha Davide në polici.

17 vjeçari i cili ndjek të njëjtën shkollë me të dashurën e tij, por në klasë tjetër tregon se të premten kishte shkuar për të marrë Fabianën nga shkolla, por në rrugë e sipër ishin zënë, çka kishte bërë që ky i fundit ta qëllonte me thikë, ta lyente me benzinë dhe ta digjte.

“Ajo më sulmoi, ndaj e qëllova me thikë” tregoi 17 vjeçari, duke treguar se ishin zënë për shkak të shoqërive që frekuentonin të dy, ndërsa kishin pak kohë që ishin ndarë me njëri tjetrin edhe pse duheshin.gazetatribuna


17 vjeçari djeg të gjallë të dashurën e tij Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Re: 17 vjeçari djeg të gjallë të dashurën e tij

prej Mon 27 May 2013 - 1:49
ncncncncn 17 vjec dhe kriminel.Ah xhelozia ne Çift esht vertet e keqe,por jo deri ne piken e vrasjes.Ngushellime familjes se vajzes



Një shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura





17 vjeçari djeg të gjallë të dashurën e tij 1t7y1w
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: 17 vjeçari djeg të gjallë të dashurën e tij

prej Mon 27 May 2013 - 13:43
Ther dhe djeg trupin e të dashurës, prangoset 17-vjeçari
17 vjeçari djeg të gjallë të dashurën e tij Images-175Një tragjedi e vërtetë ka ndoshur në Itali, kur një djalë 17-vjeçarë i ka vënë zjarrin të dashurës së tij.
David M. ka deklaruar në polici se si fillim ai ka therur me thikë të dashurën e më pas i ka vënë flakën.
Lajmi në fjalë ka tronditur mbarë opinionit publik Italian pasi policia ka gjetur në afërsi të një fshati trupin e djegur të 16-vjeçares.

Djali gjithashtu ka theksuar se e ka vrarë ish- të dashurën pasi ajo e ka qëlluar e para dhe se ajo frekuentonte një shoqëri që atij nuk i pëlqente./alb-observer.com/


17 vjeçari djeg të gjallë të dashurën e tij Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

default Re: 17 vjeçari djeg të gjallë të dashurën e tij

prej Mon 27 May 2013 - 16:17
Keq shuum keq..dhe ne vecanti kur keto gjera ndodhin ne vendet e "Civilizuar" se ma te" na" jemi mesuar me keshtu lajme..


Mos u deshpro nese njerezit nuk te kuptojne. Ata e degjojne zerin tend, ndersa ne koke i kane mendimet e veta.

"Islami është si diell, atë nuk mund ta shuash me frymë; është si dita, ti duke i mbyllur sytë ndaj saj nuk mund të bësh natë, ai që i mbyll sytë vetëm për vetën e tij e ka bërë natë
17 vjeçari djeg të gjallë të dashurën e tij J5zhxd
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: 17 vjeçari djeg të gjallë të dashurën e tij

prej Mon 27 May 2013 - 16:21
ku djal me siguri ka qen jo besimtar dhe e ka ndigua djallin e ballkuar



Sponsored content

default Re: 17 vjeçari djeg të gjallë të dashurën e tij

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi