Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

default Satanist: Djali (14) me sëpat vrau nënën, gjyshen, vëllain dhe motrën e vogël

prej Mon 27 May 2013 - 14:38
Satanist: Djali (14) me sëpat vrau nënën, gjyshen, vëllain dhe motrën e vogël  Sat
Pas vikendit të kaluar në paraburfim, një djalosh 14 vjeçar nga Affrika e Jugur do të paraqitet në gjykatë pëas shkak se me sëpatë ka vrarë katër anëtarët e një familje, mes tyre edhe nënën e tij, gjyshen, vëllain dhe motrën më të vogël, përcjell albtime.

Dy motra të moshësh 8 dhe 9 vjet kanë arritur që të ikin të fqinjët dhe të alarmojnë situatën për krimin e tmerrshëm që ka ndodhur të premten në lagjen "e egër" Etvatva në Johanesburgun jugor.

Dorasi pas krimit ka ikur, por është kapur nga policia. Nëna (42) është gjetur e vrarë në shtëpi ku jetonte me familjen, ndërsa trupi i bebes tremujore është gjetur në arën në afërsi të shtëpisë. Gjyshaj (88) dhe vëllai (7) kanë vdekur në spital nga plagët e marra.

Është gjetur arma me të cilën janë vrarë. Fqinjët dyshojnë se motivi i vrasjes mund të jetë ritual satanist, pasi se familja e vrasësit kishin hequr dorë nga ai. /albtimeMos u deshpro nese njerezit nuk te kuptojne. Ata e degjojne zerin tend, ndersa ne koke i kane mendimet e veta.

"Islami është si diell, atë nuk mund ta shuash me frymë; është si dita, ti duke i mbyllur sytë ndaj saj nuk mund të bësh natë, ai që i mbyll sytë vetëm për vetën e tij e ka bërë natë
Satanist: Djali (14) me sëpat vrau nënën, gjyshen, vëllain dhe motrën e vogël  J5zhxd
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi