Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Këta janë pantallonat më të çuditshëm në botë

Mon 27 May 2013 - 19:19
Këta janë pantallonat më të çuditshëm në botë A15-198x300Këta janë pantallonat më të çuditshëm në botë A26-198x300Këta janë pantallonat më të çuditshëm në botë A35-198x300Këta janë pantallonat më të çuditshëm në botë A52-198x300
Moda e re e pantallonave këtë vit është vërtet shumë e çuditshëme.
Në këto pantallona janë të vizatuar figuar nag më të çuditëshmet si Bart Simpson, Pac-Man dhe këngëtari korean, Psy.
Këto janë modelet e pantallonave që ditët e fundit po pushtojnë ëeb-et që faqja amerikane “Buzzfeed” i quan të “çuditshme dhe të sikletshme”.
Se sa të çuditëshme janë këto pantallona kjo do të vlerësohet nga ju./alb-observer.com/


Këta janë pantallonat më të çuditshëm në botë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Këta janë pantallonat më të çuditshëm në botë

Mon 27 May 2013 - 19:42
cfare floku paska ajo e para
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi