Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Skandali i radhës së presidentes Jahjaga?!

prej Thu 30 May 2013 - 1:20
Skandali i radhës së presidentes Jahjaga?! PRESIDENTJA%202PRISHTINË- Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga në asnjë mënyrë nuk i shpëtonë gabimeve që i shfaqen herë pas here, edhe të natyrës protokollare. Situatat si në këtë video janë tregues të një moskoordinimi të duhur me ekipin e saj, përderisa vetë presidentja bëhet ‘viktimë’ e tyre.

Pas një takimi që kryeparlamentari, Jakup Krasniqi zhvilloi me delegacionin e Nënkomisionit të Asamblesë Parlamentare të NATO-s, radha ishte që presidentja, Jahjaga ta takoj këtë delegacion.

Anëtarët e delegacionit, ndonëse e pritën për disa minuta presidenten, në momentin që ajo erdhi, kryesuesja e delegacionit Marit Nybakk doli ta përshëndes presidenten Jahjaga, por kjo e fundit duke mos i njohur mysafirët që kishin dalë ta prisnin, ajo i përshëndeti vetëm me kokë duke i lënë me duar të zgjatura.

Por Jahjaga pasi hyri në sallë dhe pa që aty nuk kishte njeri atëherë e kuptoi se në fakt ata që përshëndeti nga larg ishin anëtarët e delegacionit, më të cilët ajo do të duhej të takohej. /Kosovapress/

/Shekulli Online/Përgatiti: E.Sh/


Skandali i radhës së presidentes Jahjaga?! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi