Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Ky është shqiptari që rrëmbeu nga “dashuria” 13 vjeçaren greke dhe u zhduk, e gjithë policia e Greqi

prej Thu 30 May 2013 - 16:05
Ky është shqiptari që rrëmbeu nga “dashuria” 13 vjeçaren greke dhe u zhduk, e gjithë policia e Greqi Ajazi-300x215Policia greke ka bërë publike të dhënat e 23 vjeçarit shqiptar i cili dyshohet se është “rrëmbyesi” i saj!
Edhe pse nuk janë zbardhur ende arsyet e zhdukjes misterioze të 13 vjeçare greke, Kristina Krasa, mediat greke nisin propagandën e tyre ndaj 23 vjeçarit nga Shqipëria Marjon Ajazi, i cili sipas të dhënave të policisë komunikonte shumë shpesh në facebook me 13r vejçaren.

Ato pa e faktuar e paraqesin atë si “rrëmbyes-pengmarrës” pa patur asnjë të dhënë që mund ta vërtetoj këtë, edhe pse gjasat tregojnë se kemi të bëjmë me një lojë dashurore minorenësh!
Gjurmët e Kristina Krasa humbën më 26 maj dhe që prej asaj dite policia greke është zotuar me të gjitha mjetet që disponon duke aktivizuar dhe helikopter të policisë, pasi të dhënat e fundit bënë të ditur se 13 vjeçarja u pra në Eleytheroupoli ku dhe banonte 23 vjeçari Marjon Ajazi./alb-robserver.com/


Ky është shqiptari që rrëmbeu nga “dashuria” 13 vjeçaren greke dhe u zhduk, e gjithë policia e Greqi Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi