Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Historia shokuese e foshnjes së gjetur në tub, prek futbollistin Muta dhe kërkon ta birësojë

prej Fri 31 May 2013 - 14:58
Historia shokuese e foshnjes së gjetur në tub, prek futbollistin Muta dhe kërkon ta birësojë 1Historia e dhimbshme e foshnjes nga Kina që u gjet para pak ditësh në tubacionet e shkarkimi, ka bërë futbollistin e njohur rumun Adrian Mutu që të shprehj dëshirën e tij për të adoptuar fëmijën. Gjatë një interviste ai e ka cilësuar shpëtimin e tij një mrekulli të zotit. Mutu ka thënë se do të flasë me prindërit e foshnjes për të arritur në një marrëveshje ligjore. Sipas të dhënave, bebja ishte hedhur në tualet nga e ëma, dhe kishte ngecur në një prej tubave të shkarkimit, kur u gjet nga punonjësit e shpëtimit. Autoritetet kanë identifikuar gruan e cila kreu një eprim makaber dhe ajo ishte një vajzë 22-vjeçare e pamartuar. Në gazete kineze ka raportuar se deri tani ka pasur katër familje që janë ofruar ta adoptojnë këtë fëmijë, i mbijetuar në mënyrë të pabesueshme./alb-observer.com/


Historia shokuese e foshnjes së gjetur në tub, prek futbollistin Muta dhe kërkon ta birësojë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi