Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Botë e çuditëshme! Një zog komandon avionin

prej Fri 31 May 2013 - 15:24
Botë e çuditëshme! Një zog komandon avionin S11-300x224Diçka e çuditëshme ka ndoshur në gabinën e një avioni. Bëhet fjalë për se në fluturimin ajrore Martinair që udhëtonte nga Campinas (Brazil) në Quito (Equador) është gjetur një çift zogjsh të vegjël.
Pilotët kanë thënë se njëri prej zogjëve ishte ulur në timonin e avionit, gjë që ka shkatuar të qeshura dhe çudi tek pilotët që e kanë parë.
Menjherë pas kësaj zogu në fjalë është pagëzuar me emrin Kuikentje Piep./alb-observer.com/


Botë e çuditëshme! Një zog komandon avionin Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi