Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Videoja që shokoi Anglinë, kalon në binarë teksa treni po vjen

prej Sun 2 Jun 2013 - 14:56
Kamerat e sigurisë të shërbimit hekurudhor në Angli kanë filmuar një pamje shokuese.
Një burrë ecën në binarët e hekurudhës teksa treni është shumë pranë tij. Ai duket mjaft i qetë dhe nuk e ka problem fare që aty po kalon edhe treni.

Të gjithë janë shokuar nga kjo pamje dhe kanë bërë pyetjen “more ky e ka me ngut apo është i çmendur?”/alb-observer.com/


Videoja që shokoi Anglinë, kalon në binarë teksa treni po vjen Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi