Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Vrasja e një protestuesi turk on camera, kujdes pamje të ashpra!

prej Mon 3 Jun 2013 - 12:25
Vrasja e një protestuesi turk on camera, kujdes pamje të ashpra! Kamera-300x204U qëllua me ujë me presion nga autoblinda i policisë!
Vrasjen në gjakftohtësi të plotë ka filmuar kamera e një gazetari në momentin kur autoblinda e policisë qëllon me ujë me presion një protestues në Sheshin Taksim në Stamboll të Turqisë.
Siç dhe do e shikoni në videon në vijim, i riu protestues qëllohet me ujë me presion para kamerave dhe gazetarëve për pasoj të humbas jetën!/alb-observer.com/
Ndërsa njoftimi i autoritete policore të Turqisë bëri me dije se i riu në fjalë humbi jetën për shkak të një “ataku në zemër”!

Për më shumë videon në vijim:


Vrasja e një protestuesi turk on camera, kujdes pamje të ashpra! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi