Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default UFO që u fut në vullkan befasoi gjithkënd, shkencëtarët “nuk mund të shpjegohet si fenomen”!!!

prej Wed 5 Jun 2013 - 0:16
Edhe pse është një nga vullkanet më të famshëm në botë, vullkani Popocatepetl në Meksikë kohët e fundit shquhet edhe për dukurit e rralla që ndodhin aty e sidomos ai i UFO-ve!
Kështu, ndërsa shkencëtarët, ku gjeologët kanë fjalën e parë të cilët ndjekin me shumë vëmendje zhvillimet në këtë vullkan, kishin vendosur kamera për të regjistruar aktivitetin e çrregullt të tij, pror në fakt regjistruan një… UFO!
Fenomeni i befasoi, pasi video u çua në laborator për të parë ndonjë çrregullim të sajin për pasoj të regjistrimit të kësaj UFO-je të pabesueshme, -për shkencëtarët UFO-t nuk ekzistojnë-, por u befasuan nga rezultatet!
I vetmi koment i bërë nga gjeologët dhe shkencëtarët, ishte: “nuk mund të shpjegohet si fenomen”./alb-obserrver.com/

Për më shumë mister rreth këtij objekti ndriçues që hynë në vullkan në video:R


UFO që u fut në vullkan befasoi gjithkënd, shkencëtarët “nuk mund të shpjegohet si fenomen”!!! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi