Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Basti i çmendur i boksierit amerikan, vë plot 5,9 milionë dollarë në një skedinë

prej Wed 5 Jun 2013 - 22:23
Basti i çmendur i boksierit amerikan, vë plot 5,9 milionë dollarë në një skedinë Boks-300x225Floyd Mayweather , boksieri I njohur amerikan dhe një nga boksierët më të mirë të dekadës së fundit,ka vënë dy netë më parë një bast të “çmendur” në basketboll: Plot 5,9 milionë dollarë në favor të fitores së Miami Heat, në ndeshjen e 7-të kundër Indiana Pacers, me 7 pikë diferencë. 36 vjeçari Mayëeather, I cili ka fituar sezonin e kaluar 67 milionë dollarë, duke u vlerësuar si atleti më i paguar në botë, përpara Manny Pacquaio dhe Tiger Ëoods ka qenë fatlum dhe ka fituar.

Rezultati i përballjes: 23 pikë avantazh, pas suksesit të jashtëzakonshëm të franshizës së drejtuar nga Erik Spoelstra 99-76, dhe 11,2 milionë dollarë në xhepat e boksierit./alb-observer.com/


Basti i çmendur i boksierit amerikan, vë plot 5,9 milionë dollarë në një skedinë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Re: Basti i çmendur i boksierit amerikan, vë plot 5,9 milionë dollarë në një skedinë

prej Wed 5 Jun 2013 - 22:26
bast vendoj kur je i sigurt ni gje


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi