Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Shkruaj dicka me fjalen "DUA"

prej Mon 10 Jun 2013 - 13:24
Message reputation : 100% (1 vote)
Dua te perballem...me ata qe kane pallate per te kuptuar se sa vlere ka dhoma ime e vogel
Dua te perballem me ata qe bejne miqesi qe ti perdorin si instrumente per te kuptuar vleren e miqve qe une i bej dhe i dua si miq..
Dua te perballem me ata qe i kane blere notat dhe diplomat per te kuptuar zotesin dhe dijen time..
Dua te perballem me ata qe te rrahin supet kur i pershendet dhe te shajne sapo kthen kurrizin, per te kuptuar vleren e fjales se sinqert qe une i shpreh..
Dua te perballem me ata qe mashtrojne dhe genjejne per te kuptuar guximin tim per te then te verteten edhe pse ndonjehere e hidhur.
Dua te perballem me kte realitet idiot ku i 'shtremberi' i thote 'te drejtit' ;'NUK ME ARRIN DOT'.


Shkruaj dicka me fjalen "DUA" Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Shkruaj dicka me fjalen "DUA"

prej Mon 10 Jun 2013 - 13:44
dua rrush


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Shkruaj dicka me fjalen "DUA"

prej Sun 23 Jun 2013 - 3:33
Message reputation : 100% (1 vote)
Dua te jem ajri qe merr fryme ti.
Dua te jem uji qe shuan etjen tende.
Dua te jem ere te vi te perkedhel lekuren tende.
Dua te jem drita qe ndricon hapat e tu
Dua ne cdo gje te jem ti.
Por...mbi te gjitha te isha dashuri...


Shkruaj dicka me fjalen "DUA" Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Shkruaj dicka me fjalen "DUA"

prej Wed 26 Jun 2013 - 0:43
Nuk dua te jem gruaja jote perfekte...por...dua te jem gruaja jote cdo dite...cdo nate...dhe ne te gjitha momentet tua asistuese...

(e lexuar)


Shkruaj dicka me fjalen "DUA" Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Shkruaj dicka me fjalen "DUA"

prej Fri 5 Jul 2013 - 0:47
Message reputation : 100% (1 vote)
Dua te jem ne krahet e tua, me duart e bashkuara teksa ecim rreges dhe te te degjoj sa here qe me thua se me do.


Shkruaj dicka me fjalen "DUA" Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Shkruaj dicka me fjalen "DUA"

prej Sat 6 Jul 2013 - 21:46
Message reputation : 100% (1 vote)
Dua te te kem ne plazh te veshtrojme bashke perendimin ne pritje te henes...duke admiruar yjet dhe duke degjuar zhurmen e valeve te detit qe vallzojne per ne...nuk eshte fantastike? Shkruaj dicka me fjalen "DUA" 2336963486 


Shkruaj dicka me fjalen "DUA" Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Shkruaj dicka me fjalen "DUA"

prej Sat 6 Jul 2013 - 22:33
 Dua gjera qe shum njerz si duan , dua miresin, thjeshtesin, drejtesin.
Arian 123
Arian 123
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 4194
<b>Hobi</b> Hobi : Shume.
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjermani
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/08/2012

default Re: Shkruaj dicka me fjalen "DUA"

prej Sat 6 Jul 2013 - 23:08
Dua te mos numuroj oret deri kur te vish.


Wer nicht mehr liebt und nicht mehr irrt, der lasse sich begraben.

Johann Wolfgang von Goethe
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Shkruaj dicka me fjalen "DUA"

prej Sun 7 Jul 2013 - 13:41
 Dua te shof paqe ne zemrat e njerzve.
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Shkruaj dicka me fjalen "DUA"

prej Sun 7 Jul 2013 - 13:50
dua nje akullore tani


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Shkruaj dicka me fjalen "DUA"

prej Mon 8 Jul 2013 - 22:07
Message reputation : 100% (1 vote)
Dua te te kem te pakten njehere,per te shijuar buzet e tua te embla,per te pare ne pafundesi te syve te tu qe flasin,por mbi gjithcka per te perqafuar ate trupin tend te denje per cdo perqafim...


Shkruaj dicka me fjalen "DUA" Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Shkruaj dicka me fjalen "DUA"

prej Mon 15 Jul 2013 - 12:29
Message reputation : 100% (1 vote)
Dua te te dashuroj pa u kapur, te te vleresoj pa te gjykuar, te te arrij pa te bezdisur, te te ftoj pa kembengulur, te te le pa ndjenja faji, te te kritikoj pa te meshiruar, te te ndihmoj pa te poshteruar, nese do te me lejosh te njejten gje atehere mund te takohemi dhe ndihmohemi me te vertete per tu rritur.


Shkruaj dicka me fjalen "DUA" Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Poeti
Poeti
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 825
<b>Hobi</b> Hobi : Dashuria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : usa
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/09/2011

default Re: Shkruaj dicka me fjalen "DUA"

prej Mon 15 Jul 2013 - 21:16
duam te jesh e imja por rruget tona skane ansje te perbashket dhe pike takim


'-Eshte e Sigurt,Se Me 'Anijen Tende Te Hipokrizis' Mund Te lundrosh Gjate Ne 'Detin e Sinqeritetit',Por Mos e Ve Ne Dyshim Se nje Dite Ke Per Tu Ankoruar Ne 'Portin e Zhgenjimit...!
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Shkruaj dicka me fjalen "DUA"

prej Tue 16 Jul 2013 - 5:20
dua nje goce
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Shkruaj dicka me fjalen "DUA"

prej Tue 16 Jul 2013 - 15:29
Dua ..te ha nji akullore kto momente


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Shkruaj dicka me fjalen "DUA" N
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Shkruaj dicka me fjalen "DUA"

prej Tue 16 Jul 2013 - 15:41
Message reputation : 100% (2 votes)
TY...

Neser trupi im do jete prane saj...,
por shpirti
do i vidhet zhurmes qe me fal ajo
dhe ne heshtje do rreshqase ne shtratin ku me pret ne vetmi......
do u arratiset fishekzjarreve te saj
dhe do behet drita e atij ylli qe do shohesh trishtueshem ti...
.................................................. ................
Neser trupi im do te jete prane saj...
dhe shpirti im prane teje...
me mbaj...
me mbaj...
kam ikur prej... meje!

@whisper


Shkruaj dicka me fjalen "DUA" Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Shkruaj dicka me fjalen "DUA"

prej Tue 16 Jul 2013 - 16:25
dua kafe


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Miradie Avdullahu
Miradie Avdullahu
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 54
<b>Postime</b> Postime : 18
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gllamnik
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/12/2012
http://www.medvegja.net

default Re: Shkruaj dicka me fjalen "DUA"

prej Thu 18 Jul 2013 - 10:06
.....te isha tani ne oborrin e shtepise time ne Gllamnik!
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Shkruaj dicka me fjalen "DUA"

prej Thu 18 Jul 2013 - 10:10
dua pushimeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: Shkruaj dicka me fjalen "DUA"

prej Thu 18 Jul 2013 - 21:14
.....te isha ne shqiperi


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Shkruaj dicka me fjalen "DUA"

prej Thu 18 Jul 2013 - 21:19
nje xhiro me makine


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Shkruaj dicka me fjalen "DUA"

prej Tue 23 Jul 2013 - 21:16
Ajo qe dua eshte qe ti te tradhetosh fatin tend e pastaj te me ndjekesh sy mbyllur.


Shkruaj dicka me fjalen "DUA" Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Hotlani
Hotlani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 1151
<b>Hobi</b> Hobi : lexim dhe shkrim i poezive
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Në hapsirën shqiptare
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/11/2012
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Shkruaj dicka me fjalen "DUA"

prej Wed 24 Jul 2013 - 2:02
Dua t'i kaloj pushimet verore në plazhin e Durrësit dhe në mbrëmje të shetis rreth detit!Twisted Evil Twisted Evil 


FEMIJA RRITET DUKE FJETUR ,POR NESE NJI POPULL FLEN AI VDES. ISMAIL QEMALI
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Shkruaj dicka me fjalen "DUA"

prej Wed 31 Jul 2013 - 14:31
Message reputation : 100% (1 vote)
Dua te kem dike qe ta marr ne telefon ne 4 te mengjesit per ti thene: 'eshte faji jot qe nuk me ze gjumi'. Dhe pergjigja te jete: 'po prisja te degjoja vetem kete'.


Shkruaj dicka me fjalen "DUA" Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Shkruaj dicka me fjalen "DUA"

prej Wed 31 Jul 2013 - 22:06
 Dua qe askush te mos vuaj ne kete Bote.
Geri
Geri
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 927
<b>Hobi</b> Hobi : Te Gjuj peshk :P
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tiron
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Shkruaj dicka me fjalen "DUA"

prej Wed 31 Jul 2013 - 22:09
Dua qetesi dhe mirkuptim mes njeri-tjetrit


Shkruaj dicka me fjalen "DUA" Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Shkruaj dicka me fjalen "DUA"

prej Wed 31 Jul 2013 - 22:17
Message reputation : 100% (1 vote)
dua leke per akullore
per cdo pune nga nje dashnore.
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Shkruaj dicka me fjalen "DUA"

prej Wed 31 Jul 2013 - 23:10
Message reputation : 0% (1 vote)
dua te ket paqe ne siriHotlani
Hotlani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 1151
<b>Hobi</b> Hobi : lexim dhe shkrim i poezive
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Në hapsirën shqiptare
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/11/2012
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Shkruaj dicka me fjalen "DUA"

prej Thu 1 Aug 2013 - 0:12
Message reputation : 100% (1 vote)
Dua në rruzullin toksor të mbizotroj paqa dhe dashuria me njerzve!


FEMIJA RRITET DUKE FJETUR ,POR NESE NJI POPULL FLEN AI VDES. ISMAIL QEMALI
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Shkruaj dicka me fjalen "DUA"

prej Thu 1 Aug 2013 - 22:49
Message reputation : 100% (1 vote)
Dua te gjej nje mashkull qe te me pelqeje per ate qe jam dhe jo per ate qe kam,- tha dikush qe nuk kishte asgje.


Shkruaj dicka me fjalen "DUA" Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Hotlani
Hotlani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 1151
<b>Hobi</b> Hobi : lexim dhe shkrim i poezive
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Në hapsirën shqiptare
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/11/2012
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Shkruaj dicka me fjalen "DUA"

prej Thu 1 Aug 2013 - 23:28
Dua anëtari sipër meje të ndryshoj foton në avatar!


FEMIJA RRITET DUKE FJETUR ,POR NESE NJI POPULL FLEN AI VDES. ISMAIL QEMALI
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Shkruaj dicka me fjalen "DUA"

prej Fri 2 Aug 2013 - 21:08
Message reputation : 100% (1 vote)
Dua nje njeri, ne te cilin te shlodh shpirtin!


Shkruaj dicka me fjalen "DUA" Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Shkruaj dicka me fjalen "DUA"

prej Fri 2 Aug 2013 - 21:10
dua dike qe te me dhuroje qetesi
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Shkruaj dicka me fjalen "DUA"

prej Sun 18 Aug 2013 - 23:16
Message reputation : 100% (1 vote)
Une dua te besoj qe dhimbja do te kete nje fund.

Dua te besoj se edhe vuajtja eshte nje prove.
Dua te besoj qe kjo eshte vec nje enderr e keqe dhe do zgjohem nga gjumi kur qerpiket rrezet e llastuara te diellit te mi perkedhelin.

Dua pafund te besoj qe asgje nuk eshte e pamundur.

Dua te besoj qe cdo gje e ka nje zgjidhje, qe cdo e keqe e ka nje te mire... ashtu si pas cdo nate do te lind nje dite.
Une dua me shpirt te besoj se cdo beteje fitohet, mjafton shume dashuri dhe force.

Dua te besoj dhe BESOJ!!!


Shkruaj dicka me fjalen "DUA" Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Shkruaj dicka me fjalen "DUA"

prej Wed 21 Aug 2013 - 21:48
Message reputation : 100% (1 vote)
Dua buk .......


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Shkruaj dicka me fjalen "DUA" N
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Shkruaj dicka me fjalen "DUA"

prej Tue 17 Sep 2013 - 21:58
Message reputation : 100% (1 vote)
Dua nje tatu.Dua disa vrima te tjera ne vesh.Dua te udhetoj boten, dua te vesh nje fustan te bukur edhe pse nuk kam per te shkuar gjekundi.Dua te eci zbathur ne bar cdo nate vere te jetes time.Dua te jem e gjate mjaftueshem per te puthur yjet por e vogel mjaftueshem per tu strukur ne krevatin tim per dite te tera. Dua te lexoj male me libra,por ndonjehere dua te rri vone naten jashte.Dua te bej gabime.Dua te mesoj te flas nje gjuhe komplet te re.Dua te shkuraj nje liber qe askush ska per ta lexuar ndonjehere por ta dua me gjithe cka kam.Dua te shkruaj letra qe skam per ti derguar ndonjehere por ti fsheh poshte krevatit derisa te harroj per to.Dua te filloj nga fillimi disa here derisa ta bej sic duhet.Dua te pranoj imperfeksionin tim.Dua ti lyej floket me dy ngjyra te ndryshme dhe ti bej thonjte me ngjyren e detit.Dua ta le veten te jem me nerva dhe dua ta le veten te jem e merzitur.Dua te ngas makinen diku per te vetmen arsye se me vinte te ngisja.Dua te shkoj te qendroj ne piken me te larte te qytetit dhe te kujtoj sesi ishte kur shkova atje per here te pare. Dua te tymos me ty. Dua te shkoj ne plazh me ty ne dimer. Dua te jem me ty nen qiellin e paster me yje dhe dua te te puth e te te puth derisa te mos kem me fuqi pastaj dua te qesh pafund se bota eshte e imja.Dua ti shkruaj te gjitha.Dua ta jetoj jeten ashtu sic dua une.


Shkruaj dicka me fjalen "DUA" Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Shkruaj dicka me fjalen "DUA"

prej Wed 18 Sep 2013 - 23:04
dua pizza dhe nje birre amstel


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Shkruaj dicka me fjalen "DUA"

prej Wed 9 Oct 2013 - 23:48
Message reputation : 100% (1 vote)
Dua nje ide , nje bredhacakeri qe hidhet popthi nga une e te vije tek ti. Nje perplasje atomesh qe te geloje ndjesi, nje shall perqafimesh t'i vesh ne kete ere te forte akullnajor njerezish... Nje mendim te ngrohte ku te struk kembet e thara nga acari i zilise haterbuese... Nje dore ku te mbush hapesiren e gishterinjve te mi te brishte me te cilen te sundoj kete kopsht Edeni me Adam-er edhe Eva... Dua nje jastek preheri te thurura me endrra te prekura, te pergjumen ne perkundjen e krahve te tu. Dua te shoh token e premtuar larg shigjetave urryese, dua te me kendosh ate... Ninullen e mallit qe me shoqeron ne shtigjet e mendimeve qiellore!


Shkruaj dicka me fjalen "DUA" Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Shkruaj dicka me fjalen "DUA"

prej Wed 9 Oct 2013 - 23:51
dua buk


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Shkruaj dicka me fjalen "DUA"

prej Thu 10 Oct 2013 - 0:03
Message reputation : 0% (1 vote)
dua te ket paqeSponsored content

default Re: Shkruaj dicka me fjalen "DUA"

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi