Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Vjerri dhunon nusen në sy të nipit 3-vjeçarë

prej Thu 13 Jun 2013 - 12:54
Vjerri dhunon nusen në sy të nipit 3-vjeçarë Foto2
Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në Jogodinë të Serbisë kur vjerri ka dhunuar fizikisht nusen e djalit.
Burimet nga policia bëjnë me dije se e reja ka një moshë 23-vjeçare dhe është me origjinë shqiptare, por nuk bëhet me dije se cila ka qenë arsyeja e këtij veprimi.
Vjerri dhunues ka pritur që gruaja e tij të largohej sëbashku me djaline tij dhe ka përfituar nga rasti për të dhunuar nusen.

Në momentin e sulmit aty është shfaqyr edhe nipi 3-vjeçarë, i cili ka parë nga afër të gjithë ngjarjen./alb-observer.com/


Vjerri dhunon nusen në sy të nipit 3-vjeçarë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi