Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Mbesa e Berishës përkrah gjyshit në betejën elektorale fyen Ramën, socialistët: “Ajo nuk di të shkru

prej Mon 17 Jun 2013 - 13:21
Mbesa e Berishës përkrah gjyshit në betejën elektorale fyen Ramën, socialistët: “Ajo nuk di të shkru Dasara-ma-2-300x300Mbesa e kyeministrit Berisha, 17 vjeçarja Dasara Malltezi, e cila është vajza më e madhe e çiftit Argita dhe Jamarbër ka treguar deri më tani se ka qejf që të merret me politikë. Ajo është administratore e faqes së Berishës në Facebook, madje ka edhe një faqe të veten ku ashtu si gjyshi i saj, përpiqet të bëjë fushatë për PD. Ajo nuk nguron as të lëshojë fyerje ndaj kryetarit të opozitës.
“Cjan kta skizofrena qe dobesit e tyre i shprehin te femrat… Uhhhhh harrova ai ka rraf tgjith grat e veta q ka pas, deputetet e partis, konsideron infermieret imorale dhe mesueset dele. Ky esht ai qe ne duam te drejtoj shqiprine?!”, shkruan ajo ditën kur doli lajmi se Edi Rama i ka dërguar një sms drejtoreshës së Ismail Qemalit.

“Kjo Milena Harito te ofendon vetem me ate pamje q ka. Mir shemtir po edhe idjote. Ik moj se cudi si nuk tkan fut te kopshti zoologjik na bone me vjell”, shkruan Dasara për kandidaten socialiste ndërsa socialistët I kundërpërgjigjen duke I thënë se ashtu si gjithë adoleshentët shqiptarë, edhe kjo nuk di të shkruajë shqip./alb-observer.com/


Mbesa e Berishës përkrah gjyshit në betejën elektorale fyen Ramën, socialistët: “Ajo nuk di të shkru Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Re: Mbesa e Berishës përkrah gjyshit në betejën elektorale fyen Ramën, socialistët: “Ajo nuk di të shkru

prej Mon 17 Jun 2013 - 13:24
sali    meriton    edhe   ni   mandat


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Mbesa e Berishës përkrah gjyshit në betejën elektorale fyen Ramën, socialistët: “Ajo nuk di të shkru

prej Thu 20 Jun 2013 - 22:58
Te vetmet histori qe ka per te lene Sali Berisha jane BETEJAT ELEKTORALE, se per te miren e Shqiperise dhe te popullit Shqiptar asnjehere nuk ka dhene beteje ky i pabes...


Mbesa e Berishës përkrah gjyshit në betejën elektorale fyen Ramën, socialistët: “Ajo nuk di të shkru 6ds9w0
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Mbesa e Berishës përkrah gjyshit në betejën elektorale fyen Ramën, socialistët: “Ajo nuk di të shkru

prej Thu 20 Jun 2013 - 23:19
familje e urryer 
 edhe mbesa e Kadafit 
 keshtu i thurte gjyshit 
por pas dy javesh i futen hurin nga pas populli i vet 
 te gjithe DIKTATORET nje fund kane
Sponsored content

default Re: Mbesa e Berishës përkrah gjyshit në betejën elektorale fyen Ramën, socialistët: “Ajo nuk di të shkru

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi