Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Vrasësit italianë: Ky është ndërshkim për këta shqiptarët e m..tit

prej Mon 17 Jun 2013 - 23:58
Vrasësit italianë: Ky është ndërshkim për këta shqiptarët e m..tit Policia-italiane-300x199Dy italianët që ekzekutuan me armë dy shqiptarët në Itali nuk janë penduar aspak për krimin e kryer.
“Ky është ndërshkimi për këta shqiptarët e m..tit që vjedhinshtëpitë tona dhe hapin kazino e hapin dyqane pa marrë leje”- kjo ka qënë deklarata që autorët e vrasjes kanë bërë pasi kanë vrarë shqiptarët.
Mattia dhe Maurrizio Archinito përkatësisht 19 dhe 22-vjeç janë autorët e vrasjes së dy shqiptarëve Ndue Bruca dhe Alban Medha.

Lajmi për arrestimin e autorëve u bë e ditur ditën e djeshme nga agjensia e lajmeve italiane./alb-observer.com/


Vrasësit italianë: Ky është ndërshkim për këta shqiptarët e m..tit Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi