Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Ja cila do të jetë “zyra” e së ardhmes

prej Tue 18 Jun 2013 - 13:10
Ja cila do të jetë “zyra” e së ardhmes 256A975E60189B94873E8DE13781A427-300x153
Mund të tingëlloj pak sa e çuditëshme por kjo do të jetë yzra e së ardhmes.
Ambient në fjalë është i pajisur me një “touchscreen” për dorën e majtë, mouse për të djathtën dhe tre ekranet e lëvizshme sipas pozicionit.
Ndërkohë që është edhe një karrige lëkure italiane e cila ju lejon të ktheheni ose të punoni ne pozicione te ndryshme.
Për të pasur një zyrë të tillë duhet të shpenzoni të paktën 40 mijë paund./alb-observer.com/
Ja cila do të jetë “zyra” e së ardhmes Zyra2-228x300


Ja cila do të jetë “zyra” e së ardhmes Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Ja cila do të jetë “zyra” e së ardhmes

prej Tue 18 Jun 2013 - 13:21
Nje got frapeje te bjeri aty iku zyra dhe 40 mij paund hahahah, me teper duket si bord helikopteri
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Ja cila do të jetë “zyra” e së ardhmes

prej Tue 21 Jan 2014 - 22:05
po njerezit ku do ti prese kur te vijne do ti ule ne preher?


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Ja cila do të jetë “zyra” e së ardhmes 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Ja cila do të jetë “zyra” e së ardhmes

prej Wed 22 Jan 2014 - 4:30
Eshte shtu mileti shume, ska mo vend per salltanete.
Sponsored content

default Re: Ja cila do të jetë “zyra” e së ardhmes

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi