Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Meta: Qeveria, përpjekje për të dëmtuar klimën

prej Wed 19 Jun 2013 - 13:04
Meta: Qeveria, përpjekje për të dëmtuar klimën META_9
Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta akuzoi Qeverinë se po bën përpjekje të dukshme për të dëmtuar klimën e besimit në këto zgjedhje.

Meta theksoi se LSI do të bashkëpunojë ngushtë me OSBE-ODIHR, SHBA dhe BE për të arritur standardet më të larta të zgjedhjeve.

Këtë deklaratë Meta e dha për mediat pas nënshkrimit të 'Kontratës së gjelbërt' me Zyrën për Mbrojtjen e Mjedisit.

"LSI ka qenë dhe do të jetë gjithnjë një avokate e cështjeve të mjedisit sepse nuk mund të ketë zhvillim ekonomik të qëndrueshëm pa realizuar një ambient miqësor me mjedisin që na rrethon", tha Meta.
/TchNjë shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

Meta: Qeveria, përpjekje për të dëmtuar klimën 1t7y1w
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi