Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Mendim Momenti...!

prej Mon 3 Jun 2013 - 1:06
Message reputation : 100% (1 vote)
First topic message reminder :

Me dhemb dhemballa,sjam ne terezi hic fare sot e si do e heq ma thote kush qe kam frike shume... :sad26:


Mendim Momenti...! - Faqe 24 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM

avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 37
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Re: Mendim Momenti...!

prej Mon 5 Jan 2015 - 23:22
Erisa shkruajti:ore ti mbush a jo ca komenton vend e pa vend?
vendos   gjyren    moter si e   ka  juventin


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: Mendim Momenti...!

prej Mon 5 Jan 2015 - 23:48
AnGeLiC shkruajti:
Maksi shkruajti:Gjithmone mundohem te mos i lendoj njerezit,por ne fund jane ata qe me lendojn mua

Viju vizen te tereve...vec mua jo !! kyyyy  Very Happy
Mendim Momenti...! - Faqe 24 956763743 Mendim Momenti...! - Faqe 24 956763743 Mendim Momenti...! - Faqe 24 956763743


Avokado
Avokado
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 58
<b>Postime</b> Postime : 17
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Korce!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/01/2015

default Re: Mendim Momenti...!

prej Tue 6 Jan 2015 - 0:04
Message reputation : 100% (1 vote)
Paska edhe  "i panjohur"?
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: Mendim Momenti...!

prej Tue 6 Jan 2015 - 0:25
Message reputation : 0% (1 vote)
Avokado shkruajti:Paska edhe  "i panjohur"?
Po si mund te behem  njohur kur ti ma pare iken se vjen????? ggg


Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Mendim Momenti...!

prej Tue 6 Jan 2015 - 13:19
dite dimri e vertete ,,,


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
My Love
My Love
n'Progres
n'Progres
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 75
<b>Hobi</b> Hobi : Une mbart nje bishe, nje engjell dhe nje te cmendur brenda vetes.
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : N'parajs.
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/02/2015

default Re: Mendim Momenti...!

prej Sun 1 Mar 2015 - 21:17
Jetoje jeten aspak mos u pendo... Sot dikush te urren...neser dikush te do. Mos u dorezo...mos e humb veten... Nese dikush largohet nga ty... Dikush tjeter per ty jep jeten!!!!


Nuk lejoj askend te kaloje nga truri im dhe te lere aty gjurmet e kembeve te tij te pista.
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Mendim Momenti...!

prej Sun 1 Mar 2015 - 21:19
1 mars dita e pare e pranveres dhe per cudi disponimi fillon te ngrihet


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Mendim Momenti...!

prej Mon 2 Mar 2015 - 4:41
I dua njerezit qe me bejne te qesh ...Mendoj qe  te qesh eshte gjeja qe pelqej shume,shume......Eshte kure per shume lloj semundjesh....Sic duket ,eshte gjeja me e rendesishme e cdo personi ...P.S-Te pakten per mua eshte!  Very Happy Very Happy


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Mendim Momenti...! - Faqe 24 Bar_glitter_crown_bar
neon
neon
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 107
<b>Postime</b> Postime : 417
<b>Hobi</b> Hobi : Te ze peshk me fill spanje
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/08/2013

default Re: Mendim Momenti...!

prej Mon 2 Mar 2015 - 23:29
Lulebora shkruajti:[size=32]I dua njerezit qe me bejne te qesh ...Mendoj qe  te qesh eshte gjeja qe pelqej shume,shume......Eshte kure per shume lloj semundjesh....Sic duket ,eshte gjeja me e rendesishme e cdo personi ...P.S-Te pakten per mua eshte!  Very Happy Very Happy  [/size]

Qeshu rini, qeshu ti. Se ardhmja per ty eshte e kete se di Razz
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Mendim Momenti...!

prej Tue 3 Mar 2015 - 6:47
Mezi po pres te vij amoria lule bora  jetej.
My Love
My Love
n'Progres
n'Progres
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 75
<b>Hobi</b> Hobi : Une mbart nje bishe, nje engjell dhe nje te cmendur brenda vetes.
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : N'parajs.
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/02/2015

default Re: Mendim Momenti...!

prej Tue 3 Mar 2015 - 14:06
Njohuria dhe arsyeja flasin... Injoranca dhe gabimi bertasin.!


Nuk lejoj askend te kaloje nga truri im dhe te lere aty gjurmet e kembeve te tij te pista.
ShtriGa
ShtriGa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 25
<b>Postime</b> Postime : 220
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Burrel
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/01/2014

default Re: Mendim Momenti...!

prej Mon 28 Mar 2016 - 8:50
Fjala plagos, 
Heshtja Vret :) 


Mendim Momenti...! - Faqe 24 Animation1-1
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Mendim Momenti...!

prej Mon 4 Apr 2016 - 5:59
Dicka qe kam mesuar nga njerezit; "Nese e bejne nje here, do ta bejne gjithmone"!


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Mendim Momenti...! - Faqe 24 Bar_glitter_crown_bar
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21429
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Mendim Momenti...!

prej Sun 16 Aug 2020 - 5:28
Lulebora shkruajti:Shkodra asht n'ditet e sodit,
bash njashtu sikur kaher,
nji piktur prej durve t'Zotit,
qe i jep asaj te madhen VLERE...

E pat thane dhe italiani
kur ka ardhe dikur ktej pari
fat te madh ka pas shkodrani
me jetu ne nji SKUT-ARI...Very Happy


...po shqiptari qe e thote SHKO DRINI (SHKON DRINI) sepse andej shkon lumi Drin???


Mendim Momenti...! - Faqe 24 6ds9w0
Sponsored content

default Re: Mendim Momenti...!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi