Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Kur ti shikosh këto foto do të habitesh... por është e pamundur t’i kuptosh!

prej Sun 23 Jun 2013 - 12:14
Kur ti shikosh këto foto do të habitesh... por është e pamundur t’i kuptosh! Thumb_250x150
Sa e vështirë është për ju të konceptoni foto të tilla?
Janë disa dilema të cilat të çojnë në pikë të “hallit” pasi shumë herë ka momente që inteligjenca jone “bllokohet” dhe do nevojiten disa sekonda ndoshta minuta, për disa orë, ditë javë muaj e kështu ndoshta s’kanë për ti kuptuar kurrë...
Për më shumë gjykimi dhe konkluzionet në dorën tuaj!
Kur ti shikosh këto foto do të habitesh... por është e pamundur t’i kuptosh! 2_500x300


Kur ti shikosh këto foto do të habitesh... por është e pamundur t’i kuptosh! 4_500x300


Kur ti shikosh këto foto do të habitesh... por është e pamundur t’i kuptosh! 6_500x300


Kur ti shikosh këto foto do të habitesh... por është e pamundur t’i kuptosh! 3_500x300


Kur ti shikosh këto foto do të habitesh... por është e pamundur t’i kuptosh! 5_500x300


Kur ti shikosh këto foto do të habitesh... por është e pamundur t’i kuptosh! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi