Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Autoshtëpia më e shtrenjtë në botë

prej Mon 24 Jun 2013 - 18:48
Los Angeles – Kushton 2.2 milonë dollarë dhe është shtëpia motor më e lëvizshme në botë. Ajo ka një bar, një pishinë, një tarracë panoramike dhe shumë gjëra të tjera. Shijoni fotot!shqipmedia
Autoshtëpia më e shtrenjtë në botë 51b991a710fed

Autoshtëpia më e shtrenjtë në botë 51b991ae4212d

Autoshtëpia më e shtrenjtë në botë 51b991b6176ed

Autoshtëpia më e shtrenjtë në botë 51b991cba3a9e

Autoshtëpia më e shtrenjtë në botë 51b991d50addc

Autoshtëpia më e shtrenjtë në botë 51b991c006806


Autoshtëpia më e shtrenjtë në botë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Autoshtëpia më e shtrenjtë në botë

prej Mon 24 Jun 2013 - 23:13
me kaq pare blej kater cope ne mes te new yorkut
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi