Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Indi-Kinë dhe OKB vërtetojnë bazën e UFO-ve në Himalaje

prej Tue 25 Jun 2013 - 21:04
Indi-Kinë dhe OKB vërtetojnë bazën e UFO-ve në Himalaje Thumb_250x150
Lartësia Kongka La është një majë mali në Himalaje, në zonën që dedikohet nga dy vendet Kinë-Indi, në zonën Ladakh, ose Aksai Chin për kinezët.

Sipas vendasve në të dy palët, në zonë janë parë me dhjetëra herë objekte të paidentifikuara fluturimi teksa ato dalin nga toka.

Por, nëse deri këtu çdo duket se i përket fushës së fantazisë, vjen vetë Ministri i Mbrojtjes së Indisë, A.K. Antony i cili deklaroi: “India ka zbuluar një bazë aktive UFO-sh në Himalaje. Po bashkëpunojmë me Kinën dhe me OKB-në, për të diskutuar se si do të menaxhojmë këtë “pushtim” të huaj”.

Siç dhe jeni njoftuar pak kohë më parë nga alb-observer.com, OKB-ja ka formuar një ent përkatës dhe emëruar edhe Ambasador për mikpritjen e jashtëtokësorëve dhe për “çështje jashtëtokësore”. Kështu Dr. John Malley, shkencëtarë specialistë dhe inspektor për UFO, anëtarë i ekipit të shkencëtarëve të Kombeve të Bashkuara për jashtëtokësorët, ka vizituar zonën dhe ka dëshmuar se “objektet që vëzhgova, të cilat hynin dhe dilnin, ishin vërtet jashtëtokësore”./alb-observer.com/
Indi-Kinë dhe OKB vërtetojnë bazën e UFO-ve në Himalaje Hima_375x200

Indi-Kinë dhe OKB vërtetojnë bazën e UFO-ve në Himalaje Dok_580x870


Indi-Kinë dhe OKB vërtetojnë bazën e UFO-ve në Himalaje Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi