Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Përfundon Me Barazim Gara Në Kukës, Berishës Nuk I Mbetet Asnjë Copë Blu Në Hartë

prej Tue 25 Jun 2013 - 22:48
Përfundon me barazim gara në Kukës, Berishës nuk i mbetet asnjë copë blu në hartë
Ka përfunduar numërimi i votave edhe në KZAZ-në e fundit në Kukës, që i përket qytetit verilindor.
Ashtu siç pritej, koalicioni i majtë ka marrë dy deputetë, kurse koalicioni i djathtë ka marrë po ashtu dy deputetë.
Në kampin e majtë një mandat shkon për PS-në, një tjetër për LSI-në.
Në këtë mënyrë, harta elektorale e Shqipërisë nuk ka asnjë qark me ngjyrë blu.
E majta ka fituar në 10 qarqe, ndërsa ka barazuar në dy qarqe, në Dibër dhe në Kukës.
Mazhoranca në pushtet ka humbur kështu edhe bastionin e fundit të saj dhe tanimë nuk numëron asnjë vend ku nuk ka njohur disfatë.
Ka përfunduar numërimi i votave edhe në KZAZ-në e fundit në Kukës, që i përket qytetit verilindor.
Ashtu siç pritej, koalicioni i majtë ka marrë dy deputetë, kurse koalicioni i djathtë ka marrë po ashtu dy deputetë.
Në kampin e majtë një mandat shkon për PS-në, një tjetër për LSI-në.
Në këtë mënyrë, harta elektorale e Shqipërisë nuk ka asnjë qark me ngjyrë blu.
E majta ka fituar në 10 qarqe, ndërsa ka barazuar në dy qarqe, në Dibër dhe në Kukës.
Mazhoranca në pushtet ka humbur kështu edhe bastionin e fundit të saj dhe tanimë nuk numëron asnjë vend ku nuk ka njohur disfatë.
 
25.06.2013
Burimi: Gazeta Tema


Përfundon Me Barazim Gara Në Kukës, Berishës Nuk I Mbetet Asnjë Copë Blu Në Hartë  6ds9w0
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Përfundon Me Barazim Gara Në Kukës, Berishës Nuk I Mbetet Asnjë Copë Blu Në Hartë

prej Tue 25 Jun 2013 - 22:53
ky eshte fundi i Kadafit SHqiptare 
 ky eshte mostra berishe 
 qe shkaterroi kete vend te bekuar
denimi i ketij mostre do qetesonte shpirtrat  e njerezimit
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Përfundon Me Barazim Gara Në Kukës, Berishës Nuk I Mbetet Asnjë Copë Blu Në Hartë

prej Tue 25 Jun 2013 - 23:04
Tironc me shume vrull e ke marr kunder Berishes edhe pse edhe une kunder tij jam por e gjithe monstrave te tjere si Edi se sjane hic me te mire keta..Ta them kete pasi Edit i duhet per 4 vjet te bej dic me mire se Sala per te mbajt pushtetin e voten e popullit ne 8 vitet e fundit te Sales dhe kete smund ta bej sepse dy vitet e para do mbushin xhepat e keta si puna e Sales..Keshtu qe per fillim nuk besoj se do ndodh asgje asnje ndryshim nga keta pervecse te na rrjepin sa u jepet mundesia...


Përfundon Me Barazim Gara Në Kukës, Berishës Nuk I Mbetet Asnjë Copë Blu Në Hartë  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Përfundon Me Barazim Gara Në Kukës, Berishës Nuk I Mbetet Asnjë Copë Blu Në Hartë

prej Wed 26 Jun 2013 - 2:04
une keshtu e kam pas gjithmone me berishen 
 ka kohe qe e kam quajtur DIKTATOR 
nje moster qe shkaterroi  krejt kete vend 
 por ja dhe fundi i tije ?????????????????
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Përfundon Me Barazim Gara Në Kukës, Berishës Nuk I Mbetet Asnjë Copë Blu Në Hartë

prej Wed 26 Jun 2013 - 14:14
Duket qarte se shqipetaret vendosen per largimin e Sali Berishes...


Përfundon Me Barazim Gara Në Kukës, Berishës Nuk I Mbetet Asnjë Copë Blu Në Hartë  6ds9w0
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Përfundon Me Barazim Gara Në Kukës, Berishës Nuk I Mbetet Asnjë Copë Blu Në Hartë

prej Wed 26 Jun 2013 - 14:18
boll me sali besoj se te dalin ato qe ke vjedh nga djersa e popullit


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Sponsored content

default Re: Përfundon Me Barazim Gara Në Kukës, Berishës Nuk I Mbetet Asnjë Copë Blu Në Hartë

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi